Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elmenjek egy 50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek egy 50 éves prostihoz?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és régebben már voltam érett nőkkel gerjedek is rájuk rendesen de még soha nem fizettem szexért.

2015. dec. 6. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, akkor menj. Akár egy 80 éveshez is.
2015. dec. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha beindit akkor tedd meg!
2015. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem menj is meg ne is
2015. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, gerjedsz rá akkor mit kérdezed?
2015. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:

persze

biztos mutat neked újat

2015. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

50 éves? Remélem, negyed áron szolgáltat ilyen kor mellett.


Én biztos nem mennék el.

2015. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem azt teszel,amit akarsz.
2015. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el hozzá! Sokkal normálisabbak, mint egy tizen-huszon éves csaj. Nekem volt egy 48 éves partnerem, (nem prosti) akivel rendszeresen összejártunk és iszonyat jó volt. 23F
2015. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy rendesebbek. Volt már kapcsolatom ilyen korú nővel.

Csak még soha nem fizettem szexért, és már rendesen ki vagyok éhezve.

2015. dec. 8. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Parkolj be a hústrabantoddal a pecsenyegarázsába.


50-esek még jók, bár kitudja mit élt meg ennyi idő alatt egy prosti. Ha fiatalkorában kezdte, akkor rendesen ki lehet égve már. Képzeld el azt a mennyiségű f...szt ami abban a repedésben megfordult. 20 év meló, napi átlag 3 löncshússal. Az 18 ezer f..t jelent némi nyáriszünettel. Fantáziadúsan képzeld csak el egy golyóbisban. Van benne kicsi, nagy, cigány, fehér, vézna, rücskös, vastag, pattanásos, gombás, kékeres, zsidó, fitymás, túrós. Szemszájnak ingere.


Na most képzeld el, ahogy ez az 540 kg-os fél tornaterem méretű péniszgömb pattogva gurul utánad, miközben te zakatolsz a nő puncijában. :D Neki olyan ez, mint amikor hóembert építesz. Minden gurításnál, minden nap 3-4 f...sz hozzátapad és csak nagyobb és nagyobb lesz.


Hogy nézhet ki a puncija 18000 f..sz után? Az a repedés úgy festhet, mint amikor meghalsz. Kinyitod a szemed és meglátod a pokol legmélyebb bugyrának kitüremkedését. Ráadásul amilyen régimotoros lehet, akkoriban még nem mindenki csinálta gumival. Jól megtermett cigánylegények belecsapták neki a Helmann's majonézt párszor, ami után úgy nézhetett ki a csúnyája, mint egy madártejet lefetyelő pittbull szája ugatás közben.


...de felőlem, nem vagyok semmi jónak elrontója... csak élvezés előtt képzeld el azt az 540 kilós f...szgömböt, meg a lefetyelő pittbullszájat :D

2015. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!