Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek prostihoz?

Figyelt kérdés
Ha 31 éves koromra még nem volt kapcsolatom, és nem is szexeltem soha, csak egyszer egy rusnya nővel tökrészegen, és akkor sem állt fel a pia miatt rendesen. Szóval ha ennyire tapasztalataln avgyok, akkor elmenjek prostihoz?

2017. nov. 9. 18:11
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
tőlünk kérdezed...?
2017. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
15%
Ujsagokba keress korodbeli hirdetést vannak nok is akik igy vannak
2017. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
79%
Csak szexeltél ezek szerint... vagy csak akkor számít szexnek, ha szép nővel teszed?
2017. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
ne
2017. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
22%
Menjél. A legőszintébb nők. Azt kapod amiért fizetsz és elég jól szoktak kinézni, csak hát elég sok lesz a lyuktesód.
2017. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
29%
A szexhez nem tapasztalat kell, csak tudd olvasni, hogy mi kell a nőnek. Lásd mikor élvezi, mikor nem, ezt meg nagyjából ki lehet következtetni a személyiségéből.
2017. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
Menjél, engem nem zavar. Nem ítéllek el. Magánügyed.
2017. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
80%
Menjél. Neked is kijár a szex öröme.
2017. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
76%

Menj, én is voltam :D

De én áttértem az útszéliekről az igényesebbekre rosszlanyok.hu-ról :D

2017. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, én hasonló cipőben jártam, mint te, elmentem prostihoz és igencsak sokat segített nekem a dolog. Sokkal lazább lettem a nőkkel és fél év múlva már lett is barátnőm, szóval én azt javaslom, igen, menj el!


De ne valami ótvar suttyó mentalitásúhoz, mint a Torrentében, hanem válassz vmi rendes, empatikus csajt, mondd el neki mi a problémád és hagyd, hogy bevezessen. Olvass értékeléseket, válassz egy barátnő feelinges prostit és ne sajnáld a pénzt. És ne feledkezz meg az óvszerről!

2017. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!