Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok fiúnak tetszem de, aki nekem tetszik annak én sosem? (Kifejtve)

Figyelt kérdés

Naponta jelölnek be, írnak rám, szólítanak le. Mindig az olyanok, akik ilyen tipikus nőcsábászok, akikért minden naiv lány odavan...na ez engem valahogy nem vonz. Nekem az olyan srácok tetszenek akik nem követik a divatot, különlegesek,művészlelkűek, udvariasak, akik nem lövik már le az elején a poént h “Hé tetszel, járunk?”. Ez nagyon kiakaszt. Ha meg csodák csodájára látok egy ilyen srácot...na igen, az meg rám se hederít. Hiába mosolygok rá, vagy néha rászánom magam h mondjuk megkérdezem mennyi az idő (:DD)...szóval na, megadom a kezdő löketet. De semmi. Érzem h nem tetszem neki. Közben meg utasíthatom vissza a fuckboyokat azért az egyért. Most jöhetnétek azzal h lehet azért mert egy üres fejű cicababa vagyok. Én is azzal jönnék. De nem vagyok az egyáltalán. Sőt. Nem sminkelem magam, visszafogottan öltözködöm,(mégis “szépnek” tartanak)szeretek segíteni másokon, legtöbbször inkább olvasok mint h a közösségi hálókat nézzem. Szerintetek min kéne változtatnom? Negatív kritikákat is nyugodtan írhattok.:)

16/L



2017. dec. 28. 07:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen és is így vagyok a lányokkal mert akiket ismerek mind az ilyen fiúkra mennek. Nekem is mondták,hogy szerezzek barátnőt de erre mindig az a válaszom,hogy sajna 80%-a a lányoknak az ilyen fiúkra megy. Apám is ilyenre akar változtatni csak nem hagyom. Engem az ismerősök nem átlagnak tartanak mert teljesen más érdekel mint az átlagot, mindig is más érdekelt(ezért sincs sok barátom mivel teljesen más a téma ezért inkább otthagytak), egy volt lány barátom még odabökte nekem,hogy miért mindig a nyomi fiúk mint én az udvariasak, mondom nevelés kérdése. Szerintem ez pozitívum ,hogy ilyen vagy és nem a rossz átlag. Mint írtam maradj ilyen :D
2017. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5%

Csúnya vagy

Egy fiu elore nem tudja megallapitani, hogy milyen a belsod, hiaba jo az szerinted.. Ha megadod a kezdolokest, es nem reagal, nem akar megismerni, csunya vagy, ennyi az egesz

Kulso megfog belso megtart

2018. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
tökre ugyan ez van várj egy évet és majd elfelejted .
2018. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!