Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha messengeren bókolok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren bókolok egy lánynak de nem ír vissza, nem is tílt le az mit jelent?

Figyelt kérdés
Erőteljes szép bókok
2018. jan. 3. 11:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyedül neked magas, kedves kérdező. :-)

Mi a p*csának írod ki erre az oldalra a kérdésedet, ha nem tudod elfogadni az emberek válaszát? A csaj magasról szarik a fejedre, a "bókjaid" meg elég gázak. Lépj tovább, ennyi.

2018. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"ha nem képes reagálni valamit, akkor más után nézek"

Dehogynem reagált!

A levegőnek nézés is reakció.

.

"akkor más után nézek"

Jól felfogott érdekében ezt akarja elérni.

2018. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Naszóval akkor elárulnád, hogy te hogyan bókolsz ? Mert még mindig arról megy a vita, hogy ti felfogtok-e két mondatot vagy sem.. de legyen igazad szar a bókom.. és mond te hogyan bókolsz kérlek hagy tanuljak egy profitól..
2018. jan. 3. 19:52
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak a te fejedben ment arról vita, hogy mi megértjük-e az isteni magasságokból sugalmazott mondataidat.


De akkor válaszolok érdemben is, bár "profi" nem vagyok, de több párkapcsolat és több tucatnyi kaland van mögöttem, 22 évesen. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy az általad írt "bók" egy nyálas baromság, amin az összes lány átlát elsőre. Nem mondom, van egy nagyon szűk réteg (elsősorban a 14 évesek), akiknek bejönnek ezek a dumák, de a többségnek nem. Sokkal előnyösebb, ha "őszintén" elmondod, hogy szimpatikusnak találod a képei alapján, lenne-e kedve ismerkedni. Természetesen bókolhatsz is, de csak módjával, egyedien, kreatívan, ne egy internetről kinézett hülyeséggel. Akár elfogadod, akár nem, a csaj azért nem válaszolt, mert röhögött rajtad egy jót, két perccel később meg már nem is emlékezett rád. Nem mintha ismerném, de az világos, hogy nála az ilyen dumák csak egyféleképpen végződhetnek, és az nem a randi. :)

2018. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem bók hanem nyálas baromság. Értem a jó bok a te írásod alapján : visszafogott, és kreatív ! Írnál példát kérlek, mert valószínű, hogy tényleg az én felfogásommal van a baj és még mindig nem tudom konkrétan elképzelni mire is gondolsz pontosan.. Kérlek mondj egy példát én leírtam a sajátomat, amit visszafogottnak és kreatívnak éreztem, annak ellenére, hogy egyeseknek nagyon érthetetlennek tűnik.
2018. jan. 3. 23:15
 26/36 anonim ***** válasza:

Ne magyarázzátok már! Ő a helikopter és kész.

Hadd írkáljon másoknak is ilyen hülyeséget, majd elterjed, hogy ő a FB “”bók””szatír.

2018. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem is írtak néha ilyen "bókokat". Én annyit reagáltam rá, hogy "Honnan ismerjük egymást?" ugyanis többnyire olyanok írták, akiket életemben nem láttam és akkor ír egy ilyet, hogy "Elbuvltel mnden szavadal es szepsegedel, megbabonaz a szemedd, teccesz, stb". Ez elég röhejes, tekintve, hogy max a profilképemet látta, mert csak az a nyilvános, de ő már tudja, hogy én vagyok élete szerelme. :D (A helyesírásról meg nem is beszélve. Volt olyan, akinél konkrétan nem értettem, hogy mit akar mondani, de elég sok szivecskét használt.) A sokadik ilyen bók után visszakérdeztem, hogy ezt melyik szappanoperából szedte. Válasz "eggyikbolse eza szivemboll jon". Őszintén, erre mit lehet írni? :D Elnézést, ha ezzel bárkit is megbántok, de ezen csak nevetni lehet annyira átlátszó és nyomi. És utána még én voltam a nagyképű pcsa, ha nem ugrottam a karjaiba, mikor ő ilyen szépeket mond nekem. (És ezt komolyan gondolták, hogy ilyenekkel lehet barátnőt szerezni.) Sajnos a valóságban is volt szerencsém ilyenhez. A végén meg kellett ütnöm, mert elkapta a kezem és nem akarta engedni, hogy leszálljak a buszról, amég nem kap puszit. És tényleg nem értette, hogy miért nem kapott puszit, mikor milyen szépen udvarolt nekem. (De legalább nem mondhatja, hogy semmit nem kapott az arcára.)


Kérdező, szerintem az a gond, hogy nem akkor bókolsz, mikor aktuális lenne. Pl. ha mond valami vicceset akkor mondod neki, hogy jó vele lenni, mert megnevettet, vagy ha találkoztok akkor ráköszönsz, hogy "szia, jól nézel ki, élőben még szebb vagy" vagy ilyesmi. Ha csak random írsz neki ilyeneket akkor az elég komolytalannak hat. Gondolom, ha az utcán kiabál utánad valaki, hogy "gyönyörű szemed, mint a végtelen csillagos ég" akkor te sem mész oda hozzá beszélgetni, mert egyszerűen komolytalan az egész.

2018. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van 86%-os. De nehéz pont a megfelelő pillanatot kivárni, és észrevenni. Érzem,hogy gagyi ha nincs mihez kötni magát a bókot. Viszont itt arról volt szó, hogy az illető hölgy szapulja magát, hogy nem szép illetve valamiért takarja az arcát pedig nincsen rá oka.. Nem elégedett magával? Mond olyat is, hogy ronda meghogy inkább ne lássák az arcát... De a kommentelők többségének igaza lehet, nem értem el átütő sikert, hiszen nem reagál semmit.. hagyom is a francba találtam egy kevésbé szépet, akinek egy sima csinos vagy szép az arcod is megfelelt.. Viszont ez hazugság volt részemről, mert lenne mit javítania magán.. de majd nyiltan fogom is mondani neki. Ha kompromisszumkész, és azt csinálja, amit mondok neki, akkor istennőt faragok belőle. Ha nem akkor vadászok tovább, és próbálok rájönni ki mire gondol a szavaim után..
2018. jan. 4. 21:03
 29/36 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a bók ha túl erőteljes és beleélem magamat, akkor énis nagyon elkezdek az illető iránt kötődni.. Mert nem kis erőbedobás hangzatos szép szavakat "őszintèn" kimondani vagy inkább kitalálni.. És aztán kárbaveszik.. érdekes
2018. jan. 4. 21:14
 30/36 A kérdező kommentje:
Az ilyen bókokat ezentúl, akkor fogom haszálni ha valakit le akarok koptatni ! Köszi mindenkinek a hozzászólásokat ! Főleg a 86-os nak ! Szavaitok felvilágosította sötét agytekervényeim legmélyebb bugyrait, ezért sokkal tartozom nektek ! Meggszerzem a címeiteket, és egyenkén elmegyek hozzátok megölelni benneteket jó szorosan, amiért ilyen kedvesek voltatok hozzám ! .... szóval kössz mindenkinek kezdem látni a túlzott lelkesedésből eredő hibát..
2018. jan. 4. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!