Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha messengeren bókolok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren bókolok egy lánynak de nem ír vissza, nem is tílt le az mit jelent?

Figyelt kérdés
Erőteljes szép bókok
2018. jan. 3. 11:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

27-es vagyok. Örülök, ha tudtam segíteni. Az a lány valószínűleg azért siránkozik, hogy ő milyen csúnya, mert így akar bókokat, hozzászólásokat szerezni, hiszen ha tényleg csúnyának tartaná magát nem tenne fel képet, főleg nem ilyen szövegekkel.


Szerintem többre mennél, ha először csak barátkoznál a lányokkal, hogy megismerjétek egymást normálisan. Ne kezdj úgy kapcsolatba, hogy már alapból meg akarod változtatni. Ha téged ennyire csak a külső érdekel, hogy már most azon agyalsz, hogy hogy fogod "istennővé" változtatni a "kevésbé szép" lányt, akkor te még nem vagy érett egy normális kapcsolatra. Ha hozzám úgy jött volna oda anno 15 évesen a vőlegényem, hogy "szép vagy meg minden, de igazán befesthetnéd a hajad" pl. akkor biztos nem jöttünk volna össze, hanem elküldöm a francba. (Még ha igaza lett volna akkor is.) Sejtem, hogy te is így fogsz járni. Max, ha a csajnak olyan alacsony az önbecsülése, hogy belemegy bármibe, csak legyen valakije akkor lehet valami belőle, de ez megint rád nézve lesz gáz. Várj, amég érett leszel egy kapcsolathoz. Mindenki jobban jár.

2018. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Hát az a lány is csak szórakozott velem.. :( Nem értem ennyire ronda vagyok, hogy még az alja is csak szemétkedik ? Mi a hiba rajtam ? [link] Túl gírhes vagyok igaz ?
2018. jan. 5. 17:22
 33/36 A kérdező kommentje:
Bocs ez a működik is talán.. [link]
2018. jan. 5. 17:25
 34/36 anonim ***** válasza:
A fej és az arc fontosabb nálunk nőknél! Ez az első amit meglátunk. Egyébként igen girhes is vagy, tömegelni kellene jó pár évet, majd csak aztán szalkasitani, hogy legyen mire.
2018. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Azok a hangulat jelek is oldalt. Ezt 13 éves lányok csináljak... Egyszerűen nem lehet komolyan venni.
2018. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszi !
2018. jan. 6. 03:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!