Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti járnátok olyan lánnyal, aki nem az esetetek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerkedem intereten, de eddig mindenki azt mondta, hogy nem vagyok csúnya, de nem vagyok az esetük sem, így abbamaradt az ismerkedés. Ez minimum 300-400 emberrel előfordult az életem során, kivétel meg egy sem... Szóval járnátok olyannal, aki nem tetszik nektek?
2018. jan. 15. 06:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha belsőre okés akkor nekem a külső kb mindegy is. Én is próbálok ismerkedni kb 2 éve csak sajna nem én nem tartom magam szépnek. 18/F
2018. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én például eléggé magányra vágyó típus vagyok, eleve nem egy ilyen társaság közepe. Még akkor is "nehezemre esik" járni valakivel, ha halálosan szerelmes vagyok belé. Szóval csak azért, hogy kifelé elmondhassam, nekem is vki ott szuszog mellettem 0-24-ben... hát biztos nem.


Tudom, van az az embertípus, akinek mindig éppen van valakije. Egy zsák krumplival vagy magával az ördöggel is összejönne, csak nehogy 2 percre is egyedül kelljen maradnia egy üres szobában. Nem azért jár valakivel, mert szerelmes, hanem mert kellett valaki, akivel járhat. De ha valamiért még sincs épp delikvens, akkor rögtön beszerez vmi izgága kutyafajtát, hogy ne legyen ijesztő csend a szobában. Hát nem egyformák az emberek...

2018. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es, ennek mi köze a kérdésemhez? :D
2018. jan. 15. 12:11
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen akkor mond valaki, ha nem tetszik neki a másik, de nem akarja megbántani.

Élőben más a helyzet, mert lehet, hogy valakire nem figyelek fel rögtön, csak a külső alapján, de ha megismerjük egymást, akkor igen.

Viszont neten nehezebb, mert ha eleve nem szimpatikus a külső alapján, akkor nincs is kedve az embernek elkezdeni írni neki.

Nem lehet, hogy az a gond, hogy olyanokat kerestél meg, akik nagyon eltérnek tőled? Akár életkorban, akár stílusban, akár abban, hogy hol állnak most az életükben.

Mert mondjuk egy tipikus, mindig bulizós, mesterségesen kissé feltuningolt cicababa nem biztos, hogy a konzervatívabb egyetemistához illik, aki színházba és hangversenyre szeret járni. Vagy fordítva. Szóval nem a nemeken van a lényeg. De ilyesmikre gondoltam, akik eleve nagyon nem illenek össze.

2018. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Esetleg rájössz magadtól is, hogy nem a neten kellene ismerkedned??? Vagy még hány ezer csalódást akarsz magadnak?
2018. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Valóságban ugyanez van. :D
2018. jan. 15. 13:08
 17/21 anonim ***** válasza:
A külsőség mellékes számomra, de ha küldesz egy képet, akkor őszintén leírom, hogy egyébként tetszik-e a külsőd.
2018. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Minek
2018. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem, de nincsenek annyira nagy igényeim, egy nagyon tetsző személyiség nekem tényleg meg tud szépíteni egy lányt, még ha a külseje önmagában annyira nem is az esetem. :D 19f
2018. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nem.

Ahogyan a tökfőzelékre sem mondom hogy rossz, mert sokan szeretik, de én nem, ezért én nyilván nem fogom megenni.

Mármint félreértéseket elkerülendő, nem téged hasonlítalak tökfőzelékhez :D Csak a helyzetet, hogy ugyanilyen értelmetlen lenne bárkinek is olyasvalakivel összejönni, aki nem tetszik neki.

De akkor már maradva a béna kis példámnál, az hogy eddig feltehetően rossz körökben mozogtál, ahol senki nem szerette azt a főzeléket, az nem azt jelenti hogy senki nem szereti :) Talán csak más irányba kell kutatni mint amerre eddig próbálkoztál.

2018. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!