Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves vagyok és csődöt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és csődöt mondtam az ismerkedésben. Teljesen kivagyok borulva. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van az oldalon,de az én esetem eléggé kitűnik a többi közül:

-Eddig nem volt semmiféle önbizalmi problémám.Mindig úgy fogtam fel hogy helyes srác vagyok és ha egy lánynak nem kellek az megbánja később,hogy egy nagy lehetőséget szalaszt el.Persze azért egoista nem vagyok,mert nem tartom tökéletesnek magam.Mindig úgy fogtam fel majd valamelyiknek fogok kelleni.Bármikor odamertem menni bárkihez bármiért és nem félek kimondani azt amit gondolok.Tetszik egy lány,odamegyek hozzá.

-Odafigyelek a külsőmre.Rendszeresen tisztálkodok,figyelek arra hogy ne legyenek pattanásaim,ne lógjon ki az orrszőröm,körmeim rövidek és tiszták legyenek,borotválkozok és fodrászhoz megfelelő mennyiségben járok(fodrászhoz persze nem olyan gyakran járok,mint ahányszor borotválkozok)szoláriumba is megyek amit nem viszek túlzásba.Éppen csak annyira barnítom magam hogy ne legyek hófehér.Magas vagyok(183cm).Edzeni is edzek,rengeteget fogytam.Van egy pici hasam még de már nem XXXL hanem M/XLes ruhákat hordok nem tudom mennyire érzékelhető.

-Normális ruhákba járok.Legtöbb ruhám retróból,breshkából van.Nem azt nézem hogy márkás legyenek a cuccaim,hanem jól nézzen ki tehát pl vannak azért kínai pólóim is valamennyi.

-Anyagilag stabil vagyok.Nem vagyunk gazdagok,de sosem éhezünk és mindig van miből fizetni a váratlan kiadásokat.Tudom nem kell a lányok normálisabb részénél gazdagnak lenni de azért szerintem elvárjá(to)k hogy valami életkörülmény legyen.

-Nem sok,de vannak barátaim.Szoktam a belvárosban csavarogni,moziba menni,bevásárlóközpontokban kajálni szóval szociális vagyok.Házibuliban nem voltam még mert csak olyanba van lehetőségem menni ami tele van drogosokkal.Egy haverom volt ilyen helyen ahol bealudt és nem szeretném részletezni mit de nagyon durva megalázó fotókat csináltak róla.Amúgy sem gondolom hogy muszáj ilyen helyekre is mennem ahhoz,hogy ismerkedjek.

-Figyelmes vagyok,kedves,határozott,többségében mindig megoldom a problémáimat.Nagyon sokan szeretnek a humorom miatt.Tudok komoly lenni,bármikor eltudok beszélgetni.Tervezem a jövőmet és világot szeretnék látni.

-Ha nem számolom a belvárosi/plázás/éttermi leszólításokat,akkor 20(!)lányt tudok felmutatni akinél kikezdtem de csókig sem jutottam el.Köztük van internet által megismert is.Mindegyik friendzone vagy bunkó visszautasítással végződött.Egy lánnyal vagyok csak nagyon jóba közülük.Ő erősítette meg hogy nem nézek ki rosszul stb csak "nem érez semmit" persze szavakat bárki tud mondani.Hibáimat is elszokta mondani (ha nem vagyok határozott,vagy felelőtlen lennék valamiben,külsőnél pl a szemüvegem rosszul áll stb).

Saját magam(és mások által is)negatív tulajdonságaim:

-Előfordul hogy nehezen döntök ha sok lehetőség van,de ezt tudom kontroll alatt tartani.

-Túlzottan is romantikára vágyok/vágytam.Egyik lánynál első randin virágcsokrot vittem de tudom hogy ez erős túlzás,azért erről leszokok/tam.Szeretek dicsérni lányokat a normális keretek között,elég nehezen megy hogy picit flegma legyek de úgy gondolom ez nem vészes.Nem megy nekem az hogy pl a seggükre csapjak.

Szeretnék romantikus autókázásokat/sétákat,várost nézni,közösen főzni stb de tudom hogy már erős dolgokat szeretnék ezért már-már ezekről is lemondok azért hogy lehessen barátnőm.

Édesanyám már sírt hogy ennyire szerencsétlen vagyok,és most már én is.

Most tényleg úgy elment az önbizalmam,gusztustalannak érzem magam,nevetségesnek,és kinyírnám magam ha nem lenne egy kistestvérem és szüleim,akik eddig mindent megadtak nekem.

Köszönöm hogy végigolvastad.



2018. febr. 13. 20:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem jól közeledsz a lányokhoz, ezt a romantikus maszlagot felejtsed el. Igazából elég sok minden tartozik a témához, nehéz lenne leírni, de amit ajánlani tudok, az Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyve, abban szerintem eléggé jól össze van szedve a lényeg.
2018. febr. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye :D:D:D Igen is kontrolláld magad, ha annyira szeretnél valakit. Többféle lánytípus létezik és kicsit mindnek más jön be. De alapvetően hasonló ösztön lények. A legtöbbet izgatja, ha nem mutatnak heves érdeklődést irántuk. Mindig az kell nekik, amit nem kaphatnak meg, vagy igazán nem érhetnek el. Számomra nincs azzal baj, hogy te érzelgős vagy, nekem így nem vagy taszító a szememben. De neked meg mindig is lesz bajod. Mert olyan dolgokra vágysz szerintem, amik nem léteznek. Könyvek, filmek, mesék egy ábrándképet állítottak fel benned, amit te soha sem érhetsz el és nem fog jól esni a végső szintézis mikor rájössz erre: https://www.youtube.com/watch?v=TjCwhqMCGJ4
2018. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel nem ismerünk téged, ezért csak arra tudok támaszkodni, amit olvastam, így meg kell értened, hogy senki sem fogja neked megadni a tökéletes választ. Csak azt írhatjuk, ami a bevett, sablonos maszlag ennél a helyzetnél: fiatal vagy, előtted az élet, minek ezen aggódni stb.

Azért megpróbálok írni valami biztatót. Tudom, hogy az ilyenkor jól jöhet.

Azok alapján, amit leírtál magadról nekem kifejezetten szimpatikusnak tűnsz, és biztosan lesz majd valaki, aki értékelni fog téged.

A legfontosabb szerintem (habár valószínűleg én is javíthatatlanul romantikus vagyok) az az, hogy ne adj alább az elképzeléseidből. Mindenkinek hinni kell, hogy van odakint valaki, aki csak arra vár, hogy a másikba botoljon. Igenis találni fogsz majd egy lányt, aki értékelni fogja, hogy érzékeny vagy, hogy szeretsz virágcsokrot vinni az első randin és hogy szemüveget viselsz. Van valaki, aki majd elfogad minden hóbortoddal és hibáiddal együtt, és aki elég méltó lesz ahhoz, hogy veled lehessen.

Platón elképzelése szerint az emberek először két arccal, négy kézzel és négy lábbal születtek. Azonban az isteneket bosszantotta, hogy a "négy karú lény" milyen erős, így egy napon kettéválasztották őket, hogy elgyengítsék a halandókat. Azóta minden ember a párját keresi, hogy ketten együtt ismét teljesek legyenek.

Keresni kell, és bízni abban, hogy egy napon megtalálod a másik feledet.

Anyukádnak pedig igazán nincs oka sírni emiatt. Sok korunkbeli nem él párkapcsolatban, ha jobban körülnéz, ő is inkább csak kényszerből együtt járó párokat láthat, mert egyedül lenni állítólag "ciki".

Nem az.

Remélem, valamennyit tudtam segíteni, ha nem is igazán válaszoltam a kérdésre. Szerintem erre nincs is nagyon jó válasz: éld az életed, úgy, ahogyan szeretnéd, engedd kibontakozni a személyiségedet, és bízz abban, hogy holnap talán találkozol a másik feleddel. Drukkolok.

18/L

2018. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Előre mondom, amit leírok jótanácsként értsd, nem ítélezni szeretnék.


Mindig úgy fogtam fel hogy helyes srác vagyok és ha egy lánynak nem kellek az megbánja később,hogy egy nagy lehetőséget szalaszt el.{...}Tetszik egy lány,odamegyek hozzá.


Szerintem itt van a probléma. Mert az tök jó, hogy oda mersz menni, de ezzel azt sugárzod, bele sem gondolsz, hogy a lány akar-e bármit is. Ráadásul, ha nálad tényleg ilyen egyszerű ez az ismerkedés (ami ismétlem, nem feltétlen rossz) úgy érezhetik, nem értük harcolsz, csak azért, hogy legyen valakid, és (ez bár az én szerény véleményem, de talán egyetértesz, hogy) kicsit talán így is van. Ez pedig, amennyiben a lány nem ugyanilyen okból ismerkedne, nem feltétlen vonzó számára, sőt, azt az üzenetet közvetítheted, hogy egyáltalán nem a jelleme/sajátosságai fogtak meg.


Lehet kicsit túlelemeztem a dolgot de mint 17 éves lány én így látom. Sok sikert a továbbiakban:)

2018. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsóval! ezért írtam, hogy az a 20 lány bizony sok, nekem is ez jött le, hogy vaktában lövöldözöl, mindegy ki, csak legyen valaki. A lányok ezt megérzik.
2018. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp szeretnék vakakit magam mellé. Rövid ideig olyan lánnyal is kikeztem aki semmilyen formában nem vonzott.Persze ő is csak bunkón lepattintott.Sajnos azt nem tudom megtenni hogy erőszakosan mondom magamnak hogy nincs szükségem baratnőre,ezt még az is negnehezíti hogy körülöttem mindenki kapcsolatban van/volt és csak én nem tudok hozzafuzni semmit.
2018. febr. 16. 13:06
 17/20 A kérdező kommentje:
Hirtelen ugy gondolom annyit tudok tenni, hogy nem térek ki arra egy lánynál sem hogy tetszik, higy randizzunk, csak hát még kevesebb esellyel sikerülhet szerintem ha csak baráti közeledést éreznek. (telo)
2018. febr. 16. 13:08
 18/20 A kérdező kommentje:

Ha valaki kíváncsi rá azóta mi történt velem,a tegnapi nap folyamán jöttem össze egy lánnyal. :)

Két dolog segített rajtam:

-A legnagyobb sz*rban is mosolyogtam.

-Meg kellett tanulnom szingliként jól érezni magam.

Köszönöm mégegyszer a segítő kommenteket. :)

2018. nov. 1. 11:03
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye! Gratulálok :)
2018. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenki aki hasonló cipőben jár,sok sikert kívánok! :)
2018. nov. 7. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!