Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre igénytelenebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre igénytelenebb, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben adott magára, most meg már olyan szinten trehány, hogy már engem zavar... Van két farmernadrágja, de állandóan le-lecsúsznak róla, mert sokszor úgy vetkőzik le, hogy ki se gombolja a nadrágot csak "letolja"... Így szépen ki is nyúltak. Mondtam neki, hogy vegyünk bele övet, na vett is egy olcsóbbat, de mivel azt is rángatta az is kinyúlt, elkezdett foszlani... Mondtam neki, hogy venni kellene új övet, de neki semmi sem jó, már a Bershkától kezdve a Zarán át az utolsó kínai üzletet végigjártam vele (nem 1 napon, csak amikor konkrétan vásárolni mentünk), de neki semmi se volt jó. Komolyan nem értem mit kell túlbonyolítani egy övön... Úgyhogy inkább jár úgy az utcán, hogy kb a szeméremdombjáig kilátszik az alsógatyája, és 10 percenként húzogatja... Na és most azt találta ki, hogy ő inkább nem veszi fel a nadrágjait, újat sem vesz, hanem melegítőnadrágban megy mindenhova... Van egy cipője ami annak idején fehér színű volt, az is már van nem tudom hány éves, már szürke és a cipőnek a váza szét van törve, csak a szövet tartja össze, a talpa is már le van jőve, de nem venne újat, hanem abban jár...


Engem nagyon zavar, hogy ennyire trehány lett, pedig van pénze, tudna venni magának, de már én is felajánlottam, hogy van félretett pénzem, veszek én neki nagyon szívesen, de nemet mondott. Amikor mondom, hogy nézzünk szét, hátha látunk valami jót az se érdekli, ül a gép előtt és elvan, "jó az még", mondja...


2015. nov. 5. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy zavar. Hogy nem így ismerted meg, és te is adsz magadra, ő mit szólna, ha te ezentúl nem borotválkoznál, meg kétnaponta váltanád a ruháidat?

És hogy előbb-utóbb erre rámehet a kapcsolatotok is.

Kommunikáció. Nem tudsz vele beszélni?...

2015. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, beszéltem már vele erről, mint írtam, fel is ajánlottam, hogy akár veszek én neki ruhát... Erre azt válaszolta, hogy ne szóljak bele, el tudja ő dönteni, meg hogy neki jók még azok a ruhák.
2015. nov. 5. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de mondd meg, hogy neked nem jók. Hogy már szégyellsz megjelenni vele, mert igénytelen lett. És hogy ennyivel nem képes téged megtisztelni, mert már "megszerzett". Hát mondd el, hogy nem csak megszerezni kell, hanem megtartani is, mert te, vele ellentétben még mindig igényes vagy...
2015. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Légy Te is igénytelen és pont összeilletek majd-)
2015. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A végén a "jó az még"- en felröhögtem :D kicsit minden férfi ilyen. De ő már túllépte az egészséges határértéket. Beszélj vele, hogy nem maradhat így!
2015. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen ő, csak eddig viselkedett, meg próbált kibújni a bőréből, mert tetszettél neki.

Most meg már megvagy.. ő meg belefáradt.

Nemsokára egy hétig hordja majd az alsógatyáját is.

2015. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem nők, miért égetik magukat ilyen szintű pasikkal. Szégyellném magamat, ha csak egy ilyen színvonalra lecsúszott férfit kaphatnék meg, vagy esetleg te is ezen a színvonalon érzed magad, és azért "jó ez még"? Ezt kellene neki megpendíteni, hogy szégyellnivaló partner lett, akivel nem lehet végigmenni az utcán, és természetesen, ha te mégsem ebből a szintből való vagy, akkor találsz olyat, akivel meg lehet jelenni.
2015. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!