Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy senkinek nem jövök be, a nálam 100x csúnyább és igénytelenebb fiukat pedig körbe rajongják?

Figyelt kérdés

21 vagyok, egyetemista, általában azt mondják 8/10 külsőre, van autóm járok edzeni ami meg is látszik, intelligensnek gondolom magam de nem vagyok egoista!!! igényes vagyok nagy általánosságban bar kényelmesnek és parktikusnak érzem a melegítőt meg a szetjart cipő se megy jobban tönkre ebben a mocsok időben de ez lényegtelen.


Mégis úgy érzem a kutya se kiváncsi rám!!! Mások villognak jobbra balra őket körbe rajongjak. Nálam 2-3 kategóriával rosszabb kinézetű (igénytelen vagy csúnya) fiúk simán le akasztanak olyan csajokat akikről én csak álmodni merek.


Szerintetek öl van a súlyos hiba?mert itt a hiba elég súlyos kell legyen!!!


SOS


21 F


2018. febr. 14. 16:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Okos ferfiak ...
2018. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SaJt01 ***** válasza:
100%

Ez normális érzés. Sokan vannak így idöröl idöre. Nem vagy rossz, biztos hogy rengeteg jó tulajdonságod van és talán akadnak kellemetlenek is de nincs értelme ezeket számolgatni mert nem azon múlik hogy darabra miböl mennyi van.

Hiszed vagy sem, az emberek legtöbbjét az nyügözi le hogy mennyire hallgatod meg öket.

Olyan világban élünk amiben senkit sem érdekel a másik és egy ilyen helyen ha valaki észre vesz minket és érdeklödik felölünk, ha még csúnya is de megmelengeti az ember belsöjét.


Sok ilyen(aki jól néz ki rendes és nem érti miért nem tapadnak rá a nök) emberrel találkoztam és az elégedetlenség mindig közös. Vegyél egy kis idöt és csak gondold végig hogy mennyi sok minden szuper dolgod van már. Van autód, egyetemre jársz, rendszeresen edzel, ezek a dolgok nagyon sok ember által vágyottak és ez még csak 3 szuper dolog egy rakás mindenböl.


Az együttlét egyszerüen arról szól hogy kivel érzi magát jól az ember.

Ha szeretnél barátokat, lányokat magad körül akkor csak egyszerüen legyél figyelmes és kedves az emberekkel magad körül és akkor maguktol köréd gyülnek.


Mielött mondod hogy “dehát a bunkóknak mennyi nöjükvan meg minden”

Manipulálni és használni az embereket magad körül hosszabb távon pont az ellenkezöjét eredményezi a barátságnak és együttlétnek. Ideig-óráig el lehet hitetni emberekkel hazugságokat, de elöbb vagy utóbb minden kiderül.


Ne hagyd hogy az elégedetlenséged megnyomorítsa az életed. Biztos vagyok benne hogy jó képességü ember vagy és egy kis szerénységgel teljes lehet az életed.

2018. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!