Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem elégszik meg egy barátnővel? Miért kell megcsalni a másikat?

Figyelt kérdés
Szóval... Eddigi tapasztalataim alapján úgy vettem észre, hogy a férfiak nagy része hűtlen, nem tud parancsolni a kukijának. Interneten ismerkedtem már sokszor, napi 10 ilyen üzenetet kaptam: ,,Szia kedves, benne lennél egy kötetlen, diszkrét kapcsolatban? Szeretőt keresek a feleségem mellé, bla, bla, bla...'' Engem már csaltak meg, szóval tudom milyen szíven b. szó érzés, ha valakinek csak egy leszel a sok közül. Tudom, hogy vannak rendes fiúk, férfiak is, nem kell itt játszani az egyediséget, tudom, hogy olvassátok, és ti persze ,,különbek'' vagytok. Hát persze... :D A férfiak eleve jobban megnézik a nőket, mint nők a férfiakat, nem is értem, hogy tetszet más, ha van szerelmed?! Felfoghatatlan ez az egész, miért nem hűségesek a férfiak?
2018. febr. 26. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nemtom
2018. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Én mindent megtettem a barátomnak amit csak lehetett, meg ő is a tenyerén hordozott mindig, de mégsem voltam elég.
2018. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen, az én pasijaim is mind szemetek voltak bezzeg ha én kúrok félre az már probléma mockos férfiak utálom őket!!!!!!
2018. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3 utálod a férfiakat? Akkor leszbi vagy :P
2018. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én már tárgyaltam veled erről, s továbbra is sértésnek veszem, hogy megint azt próbálod igazolni, hogy minden fiú ilyen. Igyekszem nem olyan lenni, mert nem akarok. Kérlek, kicsit gondold át miket jelentesz ki...
2018. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Velem biztos nem tàrgyaltàl.
2018. febr. 26. 21:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Na ez van akkor, ha a helyes, kigyúrt magas gazdag alfahímekre buktok.

Az ilyenek nem állnak meg egy nőnél.

2018. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
7-es! Az én exem egyáltalán nem volt kigyúrt, sőt, kövér volt (+30 kg), és még így is megcsalt. Ráadásul szegények is voltak, mert az anyja nem dolgozott, a mamája kevés nyugdíjából éltek meg! A kérdező voltam.
2018. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
92%
A férfiakban ugyanúgy mint minden hím állat esetében genetikailag kódolva van a lehető legnagyobb számú utód létrehozása a fajfenntartás érdekében. Ehhez pedig jó sokat kell dugni... Nézd meg az állatok mindegyike mennyire komolyan veszi ezt! ...csak mi különböző vallási halandzsák miatt monogámiába kényszerítjük magunkat! Szép tudományos válasz lett! :)
2018. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
9-es. Nem egyszer hallottam már ezt a bugyuta ,,magyarázatot.'' Mi EMBEREK vagyunk, nem ÁLLATOK. Ennyi erőből szr.junk a küszöbre, ne dolgozzunk, öljük egymást, stb... Hülyeségeket mondasz Te is.
2018. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!