Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem elégszik meg egy barátnővel? Miért kell megcsalni a másikat?

Figyelt kérdés
Szóval... Eddigi tapasztalataim alapján úgy vettem észre, hogy a férfiak nagy része hűtlen, nem tud parancsolni a kukijának. Interneten ismerkedtem már sokszor, napi 10 ilyen üzenetet kaptam: ,,Szia kedves, benne lennél egy kötetlen, diszkrét kapcsolatban? Szeretőt keresek a feleségem mellé, bla, bla, bla...'' Engem már csaltak meg, szóval tudom milyen szíven b. szó érzés, ha valakinek csak egy leszel a sok közül. Tudom, hogy vannak rendes fiúk, férfiak is, nem kell itt játszani az egyediséget, tudom, hogy olvassátok, és ti persze ,,különbek'' vagytok. Hát persze... :D A férfiak eleve jobban megnézik a nőket, mint nők a férfiakat, nem is értem, hogy tetszet más, ha van szerelmed?! Felfoghatatlan ez az egész, miért nem hűségesek a férfiak?
2018. febr. 26. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondd hülyeséget, állatokból fejlődtünk ki, hasonló ösztönökkel rendelkezünk. Intelligencia kérdése, hogy mennyire tudjuk uralni, kezelni, felülírni ezeket az ösztönöket.
2018. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt a túlnyomó többség hűséges. Az, hogy te a barmokra buksz, nem a mi hibánk. :-)


Egyébként amit én észre vettem, mint fő tényező, mind nőknél, mind férfiaknál, akik félrekefélnek, az, hogy egyáltalán sosem volt szerelem. Valamikor valahogy összejöttek, és csak úgy vannak együtt.

2018. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

A hűtlenség alapvetően abból fakad,hogy a felek semmilyen szinten nem elégítik ki egymás érzelmi szügségletét.

Ha az adott párkapcsolatban bármilyen téren hiány lép fel,automatikusan máshol,másvalakinél keresi az illető a boldogságot!Ha működne manapság több helyen az megértő és erőszakmentes kommunikáció és saját hibáink felvállalása,akkor sok kellemetlenség elmaradna.Aki rendszeresen lép félre,önző és kizárólag az önös érdek irányítja,sivár az érzelemvilága és ezt szexel igyekszik kompenzálni a másik érzelmeit figyelembe nem véve.Az pedig,hogy valaki kimondja magáról,hogy hűtlen vagyok az önismeret fokának a függvénye!

2018. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Èn egy b*sz*ssal is megelègedek,csak szèp legyen a csaj.
2018. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként eszembe sem jutna megcsalni a barátnőm ha ő sem teszi.
2018. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 at__us válasza:

Férfiak legnagyobb része nem olyan, hogy alapjáraton megcsaljon...

Az megint más kérdés, hogy ha a felső 20%-ra, a leginkább keresett férfiakra hajtasz rá, akkor ez benne van a pakliban, de ugyanígy vece-virsa!

Mindenki más és más neveltetést kapott otthon, de a "megérdemlem, nekem ő kell..." hozzáállás az alapvetően ott van minden nőben, többségükben jóval erősebben a realitásoknál (cserébe ő mit tud tenni a másikért...).

2018. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
vece virsa? Talán vice versa... :D
2018. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 at__us válasza:
Bocs, elírtam, vice-versa-t akartam.
2018. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!