Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti éreztétek már, hogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már, hogy?

Figyelt kérdés

Éreztetek már azt,hogy körülötted mindenki gyomorforgatoan szerelmes mig te szingli vagy?Üresnek érzed magad,szeretet hiányod van és ráadásul az úton is szinte minden ember kézenfogva sétál,16 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom,és ez még nem is lenne baj csak,hogy minden barátom párkapcsolatban van és folyton azzal szivatnak,hogy én még mindig szingli vagyok,ráadásul nekem mesélik a szerelmes sztoriaikat

Soha nem éreztem magam még ennyire szeretet hiányosnak..Milyen tanácsot adnátok ezzel kapcsolatban?



2018. márc. 4. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet.Próbálkoztam tenni ellene de CSAK csalódás ért.

Befejeztem az edzést,a bulikat,a tanulásra csak a minimumot fordítom.Jelenleg csak itthon számítógépezek.

Próbálj meg ismerkedni,neked könnyebben fog menni.

2018. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HaEv válasza:

Kedves Kérdező!

Akik ilyen dolgot tesznek veled, azok nem barátok! Innen induljunk el! A barátok nem szivatnak, a barátok segítenek! Persze, hogy üresnek érzed magad, ha nem kapsz szeretetet. Szüleid? Mit szólnak a témához? Őket sem érdekli?

Nem az a lényeg, hogy 16 vagy és még nem volt párkapcsolatod! Az a lényeg, hogy egy ilyen közegben nem nőni fog az önbizalmad, ami őszintévé tesz, tehát alapja egy normális kapcsolatnak - hanem bezárkózol tőle, mint az előttem szóló.

Igazi barátokra lenne szükséged, és arra, hogy a szüleiddel is tudj beszélgetni ezekről.

42 vagyok és szingli! De nem forog a gyomrom. :)

2018. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Nagyon sokan vannak így ezzel mind a ét nemből, nwkwm aw volt még barátnőm sajnos.


Gondolj arra, hogy a 14-17 évesek párkapcsolatai nagyon gyorsan változnak, én mindig ezt láttam hopp az a lány 3 hónapig volt azzal a sráccal vele 1 évig és most új van neki.


A szerelmes sztorizásról szólva mond meg, hogy nem igazn érdekel téged, mert az rátok tartozik, valamint éged fusztrál hogy neked nincs pasid.


Ne nagyon foglalkozz vele, tudom könnyű mondani :D


Majd lesz neked is valakid :)


19/F

2018. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is pont így vagyok. Én igazából ezeket a szerelmes "sztorikat" ki nem állhatom, szóval ha valaki ilyet kezd mesélni én csak egyszerűen nem figyelek oda, és remélem észreveszi, hogy engem nem annyira érdekel.

A párokkal én sem tudok mit kezdeni. :\

16F

2018. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!