Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lány nem nőies?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok nőként viselkedni. Az, hogy kenjek magamra mindenféle vakolatot meg olyan magassarkút, amitől 10 cmv-vel nagyobb legyek, hát... Az nem én lennék. Gesztusaim is fiúsak eléggé, öltözködésem is lezser, kényelmes. Nem tudnék úgy tükörbe nézni, hogy egy kikent, feszes ruhában levő lányt lássak. Rosszul lennék magamtól. Kiskoromban is autókkal játszottam, mai napig elvagyok fiúknak való játékokkal, pl: Gta, Battlefield, Watch Dogs, stb... Erről én nem tehetek, hogy fiúsan beszélek meg mutogatok, meg viselkedek. Ilyen vagyok oszt kész. Titeket ez zavarna nagyon? Van olyan, akinek ez bejön?
2018. márc. 13. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

18 felett már a pasik többségének kell az,hogy egy nő nőies legyen.Rád sokan inkább haverként fognak tekinteni.

A leírtak alapján nem kellenél,mint barátnő

2018. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar sőt.....
2018. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem amúgy gáz. Ilyenkor egy igénytelen malackát képzelek el, főleg, hogy mackóban jársz. Nekem kell az, hogy aranyos, cuki lány legyen. Nem az agyonsminkelt típus, de kis szolíd, szemtussal esetleg kihúzza a szemét, vagy ilyesmi kis apróságok. Öltözzön jól, stílusosan, ami nem azt jelenti, hogy kényelmetlen.

Szabadidő ruhát egy esetben viselek el. Ha a lány mellette sportos, karcsú, látszik miért hordja, még ki is emeli az alakját, persze ezesetben sem a hozzá tartozó szabadidő felsővel, hanem mondjuk egy kényelmes egyszerű pólóval esetleg egy hoodieval. Na mind1, lassan már full nem a posztról van szó, szóval zárom soraim.

Lényeg a lényeg, legyen igényes, nőies, aranyos és ne ez az otthoni henyélésből szabadult nemtommi.

2018. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
30%
Szerintem ha egy szerethető belsőd van akkor az kárpótol mindent. Sok ember a külsőleg itélje meg az embereket ez nagy baj! Amugyis aki gamel az már rossz ember nem lehet. :)
2018. márc. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gáz, ha valaki mindig mackóban jár. Fiúnál is.
2018. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
23%
Hát, ez teljesen én vagyok!😂
2018. márc. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En szeretem az ilyen fajta lanyokat , de az hogy az utcan kikopi a nyalat meg fingik , bufog na az egyenlo az undorral! Remelem ilyeneket nem csinalsz
2018. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasik akik ölnének azért hogy a barátnőjük nem az a tipikus mai csaj...Többek között én is ilyen vagyok ;) 18/f
2018. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!