Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? 16+ os...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? 16+ os lányok mi kell nektek?

Figyelt kérdés

Milyen az ideális fiú?

Talán a temperamentumomat nem szívlelik a velem egykorúak?Mindig olyanoknak tetszem aki nekem nem tetszik.Sokszor az idősebb lányoknak is tetszem 1-3 evvel idosebbekbeknek.

De lanyokbam vannak a "csúcskategóriásak" nagy szép meg okos na ők valahogy mindig olxan furan valasztanak es mindig olyanokat akik "műmájerek" vay idosebbek.En igyekszem ahogy csak bírom de valamiert sztem nem vagyok nepszeru a lanyok koreben.Arra gondoltam h lehet h irigyek,lehet h tul kicsik meg es nem tudjak megkulonboztetni a férfit a gyerektől,talán tavar titeket a magabiztossag?

Szerintem lehet h en vagyok túl jó és nem tudjak magukat velem elkepzelni illetve kicsi ah onbecsulesuk.

Zavar titeket ha nagyon rámenős a srac?Nem ugyertem h meg akar dongetni egybol hanem pl találkoztok szemedbe néz es moslyog rad,szexyin koszon és kerdezget es 15 mondaton belul elhív randira.

Mert ilyen vagyok én de eleve keves ember tetszik meg nekem akihez meg odamegyek "ajtóstúl" az meg visszautasít.

Pedig ugytudom h a csajok szeretik a céltudatos ramenos fiukat...

Én:

-Magabiztos vagyok

-Kigyurt vagyok

-Allitolag helyes (anyám,rokonok stb melegek is mondjak meg srácok de lányoktol soha egy dicseret sem jön)

-gazdag vagyok(mind saját mind szülői pénz részét képeti az ingosságsimnak)

-nagy a pénszem de ezt sajnos egy lánynak e tudom mutogatni :(

(Amugy mit szolnatok ha a sracnsk aki bejon latnatok a pénszie sziluettjét?Undorító vagy szexy?)

-Nagyon sajátos humorom van általában nayon kevesen ertik meg es megkevesebben a lanyok

-Visszajelzésekből tudom hogy okos vagyok


Hibáim:

Nincsenek tul jo ruahim tiszta de nem a dragabb fajtabol valóak csak par 1000 vsgy 10000 gorintoask szoval mennyire fontos a ruha?

Elég pattanádos és miteszeres az arcom (Ez nagyon zavaró???)


Ehhez a leghasonlóbb:


[link]



Tehát mit néztek egy sracon?


2018. márc. 19. 22:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Ha tetszel a melegeknek akk probalkozz nalluk, valoszinu hogy te is az vagy!
2018. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy te is válaszoltál, ugyanis a kérdésed alapján el is vártam . Úgy gondolom, érdekes beszélgető partner lehetsz, szívesen megvizsgálnám a dolgaid (lelkieket) mindenféle aspektusból, ugyanis pszichológiai tanulmányokat is végeztem.

Azt el is felejtettem, hogy nyugodtan kezdtem a sraccal, ő is gyúr, csak nem naponta, hanem kb heti 3-4 alkalommal.

Hát, olyan naci kell. Ha totál kidudorodik, az gáz. De ha olyat veszel fel, amiben látszik, de nem tolakodó, az szexi.

Nincs lány barátod? Aki olyan, mint egy haver. Ha van, fejtsd ki neki ezt, tuti szívesen segít. Marmint a pénisz problémával.

Írj privátot, ha van kedved, s kicsit boncolgathatunk, hogy mit meg hogy csinálj.

2018. márc. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Mert te is olyan vagy mint a többség,hogy a "csúcskategóriás" kell

Meg is érdemled a sorsod

2018. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom!Megerdemlem a sorsom. :)
2018. márc. 22. 13:49
 35/46 A kérdező kommentje:

Kepzeld cska el milyen szar dolgom lenne ha nekem is megfelelena sok csúnya és buta lány.

Bar te negativ rombolo hatast akartal elerni sikerult a hasznomra forditani.

Csak orulni tudok,korva jo dolgom lesz a jovőben.

Koszonom neked eddig te segítettél a legtöbbet.

2018. márc. 22. 13:52
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért az evolúció működni látszik, ha az olyan selejtes gondolkodású egyedekre, mint te, rá se néznek a csajok, és ezáltal nem szaporodnak. 😁
2018. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂

Erősebb marad életben. Még szerencs h csak most keztem a gimit.

Majd idővel kiderul h ki mennyit ér...

2018. márc. 22. 18:07
 38/46 anonim ***** válasza:
93%

Hidd csak el, hogy akinek ekkora a pofája már most az semmit nem fog érni, se most se később

16/g

2018. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Mindig aztmondjak h majd letorik a szarvam! 😂😂😂😂

Pedig mindíg egyre erosebb lesz.

Utolsó mondd mar meg h te mire vitted,nayiszivesen meghalgatnam akár privátban.Nagyon kivancsi vagyok h te mit értél el h osszad az ész arol h mas mire kepes.

16 eves vagyok es feltetelezem h mar most tobetr erek mint az egesz eddigi eleted sot az egész negatív bagázs egyutvwve.

A hozaszolasaitkbol azt szurom le h nem vittétek sokra csak lehúzni tudjatok a a masikat.

Nem mindom h teljesen ertektelenek vagytok mert olyan 1 nincs 2 nem ismerlek titeket szoval lehet vmiben ugyesk es vagy jók .De ha esetleg meg most jolmenne a szekér le merem fogadni h csak ido kerdese es visszaestek.

Ilyen ostoba mentslitással egyszeruen nem lehet elerni sok mondent de ha veletlenek folytan megtortene es nem valtoztok valaki rajtatok is túlmászik majd es viszanyom a sárba.

Szoval kosz de hidegenhagynak az ostoba mellébeszélések.

Pusszantás,sajnos nem gondolkodtam eleget mert itt s gyíkon elég alacsony a nívó.

Ha esetleg változtatni szeretnétek annyit mondanék hogy sosem késő.Higyjetek nekem,ha szeretnel valtozast elerni akkor szîvesen segítek a sok ócsárlás ellenére.

Aki akar irjon rám privátban.

2018. márc. 22. 19:25
 40/46 anonim ***** válasza:
Né csak,milyen frusztrált lett a kis páwagyerek. :D
2018. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!