Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? 16+ os...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? 16+ os lányok mi kell nektek?

Figyelt kérdés

Milyen az ideális fiú?

Talán a temperamentumomat nem szívlelik a velem egykorúak?Mindig olyanoknak tetszem aki nekem nem tetszik.Sokszor az idősebb lányoknak is tetszem 1-3 evvel idosebbekbeknek.

De lanyokbam vannak a "csúcskategóriásak" nagy szép meg okos na ők valahogy mindig olxan furan valasztanak es mindig olyanokat akik "műmájerek" vay idosebbek.En igyekszem ahogy csak bírom de valamiert sztem nem vagyok nepszeru a lanyok koreben.Arra gondoltam h lehet h irigyek,lehet h tul kicsik meg es nem tudjak megkulonboztetni a férfit a gyerektől,talán tavar titeket a magabiztossag?

Szerintem lehet h en vagyok túl jó és nem tudjak magukat velem elkepzelni illetve kicsi ah onbecsulesuk.

Zavar titeket ha nagyon rámenős a srac?Nem ugyertem h meg akar dongetni egybol hanem pl találkoztok szemedbe néz es moslyog rad,szexyin koszon és kerdezget es 15 mondaton belul elhív randira.

Mert ilyen vagyok én de eleve keves ember tetszik meg nekem akihez meg odamegyek "ajtóstúl" az meg visszautasít.

Pedig ugytudom h a csajok szeretik a céltudatos ramenos fiukat...

Én:

-Magabiztos vagyok

-Kigyurt vagyok

-Allitolag helyes (anyám,rokonok stb melegek is mondjak meg srácok de lányoktol soha egy dicseret sem jön)

-gazdag vagyok(mind saját mind szülői pénz részét képeti az ingosságsimnak)

-nagy a pénszem de ezt sajnos egy lánynak e tudom mutogatni :(

(Amugy mit szolnatok ha a sracnsk aki bejon latnatok a pénszie sziluettjét?Undorító vagy szexy?)

-Nagyon sajátos humorom van általában nayon kevesen ertik meg es megkevesebben a lanyok

-Visszajelzésekből tudom hogy okos vagyok


Hibáim:

Nincsenek tul jo ruahim tiszta de nem a dragabb fajtabol valóak csak par 1000 vsgy 10000 gorintoask szoval mennyire fontos a ruha?

Elég pattanádos és miteszeres az arcom (Ez nagyon zavaró???)


Ehhez a leghasonlóbb:


[link]



Tehát mit néztek egy sracon?


2018. márc. 19. 22:44
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Te vagy troll vagy,vagy kib.$zott hülye.Bármelyik is legyen igaz,ásd el magad,te redva.
2018. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Irigy vagy barátom!
2018. márc. 20. 16:50
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Rád senki nem lenne irigy
2018. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Há' ki parancsol énnekem? Seeeenki. Na aztaan? Egy hete is nyilatkoztam, moost is nyilatkozok. Há mé' ne??
2018. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Meghárápott megcsikárt.
2018. márc. 20. 17:30
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos third grade nigga válasz:"irigy vagy".Nem is vártam többet tőled,te szerencsecsomag.
2018. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Hs ilyen előre látó vagy inkább jósnak kéne menjél! ;)
2018. márc. 20. 21:51
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Na ettől a kérdéstől, kifejtéstől dobtam egy hátast.

Tiszta exem.. Ne haragudj, imádtam a srácot, amíg anyáink legjobb barátnők voltak, aztán összejöttünk. Hiba volt.


1. Egó. Nincs ezzel baj, csak ha túl sok van belőle, az borzalom. Egy hangyányit vegyél vissza.


2. Kigyúrt vagy. Ez nagyon szuper, bár még egyszer nem kezdenék kigyúrt sráccal, az egója miatt pl. Tehát, sose leszek elég jó neki. Pl exem 186cm volt, s 85kg, kigyúrt, szálkás alkat. Én 176cm, 75kg, és kb lekövérezett.


3. Állítólag helyes vagy. Nos erről kellene egy kép, hogy meg tudjuk állapítani, tessék pótolni. Anyukád szerint - az anyjának a gorilla is szép. Melegek szerint - péniszed van. Rokonok szerint - én se mondom unokatesómnak h csúnya.


4. Gazdag vagy. Hát, ez nagyon fontos. Nem az a lényeg, h gazdag legyél. Van amiért megdolgoztál az életben? Mi az, amit a saját 2 kezeddel kapartál össze? Nekem pl anyának 50 milkás háza van, mégse verem magam rá.


5. Nagy a péniszed. Használni tudod? Vagy ez még nem derült ki? Ne mutogasd. Max csak sejtesd. Egyébként a nagy pénisz sokszor fájdalmas tud lenni. Jobb az átlagpénisz. Bár ...... lesz jó feleség, azt mondják. Egyébként nekem meg jó meleg a vaginám. Erre mit lépsz?


6. Sajátos humor. Az nem vicces, ha pl. sétálsz a csajoddal, s kijelented, h ő csak nyolcas, aki meg elmegy előttetek, 10es, de az úgyse szól hozzá. Ja és ha esetleg megbántod, kijelented, h vicceltél. :D


7. Okos vagy. A fentebb említett exem is okosnak hitte magát az agrár diplomájával, amit az apja vett neki (az is vastag pénztárcájú), de mikor 400.000ért vettem atka szivós Lux porszívót, azt nem fogta fel, h miért. Allergiás vagyok bszki.


Nem kell fullos ruha, az csak beképzeltebbnek mutat. Legyél tiszta, ápolt, és csinálj valamit az arcoddal. Kozmetikus, vannak jó krémek, meg orvos. Ez is az igényességhez tartozik. Igen. Zavaró.


24/L

2018. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Egyébként azóta, mióta a kigyúrt srácot kidobtam (3 éve) boldog vagyok. Nincs önértékelési problémám, és van egy csodás párom (2 éve). Ő 190cm, 105 kg, izmos, nem pocakos, de nem is szálkás fiú. Nagyon szeretem. :) -utolsó voltam
2018. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Pontosan egy ilysn választ szerettem vna.

Orulok neki h irtal!


Sztem nincs egóm.Azert mert tisztában vagyok a képeségeimmel és ki is jelentkeztetem azokat nem leszek nagyképu.Az egó szó mit jelent mert szerintem nincs pontos def. rá.Halottam az egóra már mindenfélét.


Az exed es a te kapcsolatodra anyit irnek h nem tudom h kichogy nez ki a kilo nem olyan bnagyon fontos.A testusírszazalek mar annal inkabb. Lehetseges h tnelywh kover votal d elejetseges h nem.

Van egy foto amit nem tudtam belikelni pedig remekul reprezentalja,ha beírod a google ba h "testzsírszázalék" akkor ott ha kicsit keresgelsz akkor latni fogod.2 60 kilos no van rajta mas zsirszazalekkal.A kulonbozet elég latvanyos.

Es nem minden kigyuurt srac egyforam szval nyugodtan kezdjel csak gyurosaokkal is ! ;) :)


Igazabol mar masoktol os halottam,volt aki elszolta magaat meg stb.Privatban kuldok kepet ha szeretned .

Nekem kva fontos a pénz és igen megdolhoztam a pénegmért,lőkeményen viszont sztem ennek ellenere nem baj ha a szuleim is megtoldanak.

A humorom sokkal sokall sokall mélyebb.Vannak felszínes humoraim is de vannak igazáb kemény kritikai humorok amikre kesobb jovok fa h micsoda asz dolgot mondtam.

:D

En tenyleg okos vagyok nem sok vitapartnerme alt meg eddig a laban számszerint 0. Persze en is uyganolyan buta vagyok mint egy atlag ember de egy adott temat ha korbe jarok akkor minden aspektusbol ismerem azt.

Nagyon rudatosan elek mélyrehatóan belegondolkozom olyan "semitsem jelento dolgokba" amik nekem megis sokat jelentenek pl napokig gondolkoztam a borotválkozáson.Mindent melyraharoan megvizsgaolk a baj ezzel az h. Nem ismerek eleg dolgot de amit ismerek azt legalabb nagyon.

Hogyan sejtessem a péniszemet?

Erre azt lépem kedvesem hogy koszonom h megosztotad velem ezt az infot mert jolesik ilyet olvasni . :)

2018. márc. 20. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!