Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányok, hozzátok szoktak...

Lányok, hozzátok szoktak menni locsolkodók húsvétkor? Örültök nekik? Ha nem szoktak menni hozzátok, akkor szeretnétek hogy menjenek hozzátok locsolkodók?

Figyelt kérdés

Kort is lécci :) köszönöm.

18/l



2014. ápr. 3. 00:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
12%
:ooooo tanyasi vagy ember?:DDDDDDDDDDD Manapság nemdivat !Hol élsz te?:o 19/l
2014. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Városi vagyok :D

nem azért kérdezem, csak kíváncsi vagyok hogy máshol mi a szokás :)

2014. ápr. 3. 00:44
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

18 évesen költöztem el otthonról. Faluról városra. Azóta ey locsolót se láttam hála Istennek! :)


Kb. 10 éves koromig élveztem.. aztán utálni kezdtem... de falun sértő lett volna ha elbújok, vagy nem nyitunk ajtót.. így valahogy kihúztam 18 éves koromig.. de rémálmomba se jöjjön elő.. pedig szeretem a társaságot, nyitott, barátságos ember vagyok... Van pár igazi barátom, és amolyan ismerős-barát pedig nagyon sok van körülöttem. És mégis gyűlölöm a locsolkodást.

2014. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Ki nem állhattam egész életemben. Gyerekkoromban azért utáltam, mert a hajam hiába mostam meg este, két hétig büdös volt, és egész nap a pénzért locsolkodó vadidegen srácok nyomkodták a csengőt.

Felnőttként azért utálom-utáltam, mert magának a "szertartásnak", mint locsolkodás, semmi köze az eredeti népszokáshoz.

32/L

2014. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Faluban lakok, de itt sem szokás már ilyesmi. Én örülök neki, hogy abbahagyják már ezt a hülyeséget az emberek, mert értelmét sose láttam.

29L

2014. ápr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem szokás.
2014. ápr. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért ez szomorú.

Én, amerre mentem, 90%-ban örültek a lányok (persze ismerősök). Egy részük panaszkodott is, hogy nem volt senki vagy kevesen voltak.

A maradék 10%-ot pedig nem bántottam. Tudomásul vettem, hogy van olyan, aki nem szereti - ill. volt olyan is, aki kérte, hogy ne locsoljam, de adott csokinyuszit.

2014. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban poén volt, hogy jöttek az osztálytársak.

Felnőttként örülök, hogy nem jön már senki. Megszűnt ez a szokás hála Istennek. A vége felé már úgyis csak a pénzről szólt, úgyhogy inkább mindig elmentünk itthonról, így leszoktak. Aztán pár éve tényleg egyáltalán nincs is már.

2014. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem ez jó dolog:) Csak legyél kedves és ne legyen túl szagos a kölnid. De amúgy én nagyon jopofának tartom ez a dolgot. 17.
2014. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mikor ovis lettem és meghallottam,hogy júj van ilyen,hogy locsolkodás vártam... Mivel senki sem jött el, sírtam. És azóta csak egy húsvétot töltöttem otthon, akkor sem jött senki. Ha belvárosban laknék biztos jönnének,de így nem,pedig biztos jó lehet. :D


16l

2014. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!