Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi a probléma velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a probléma velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megprobálom leírni röviden a szitut. Senki nem sem kellek, de tényleg. Egy fiú sincs akivel lenne “valami”. Jellemzem magam hátha valaki fel tudja nyitni a szemem, hogy mi a gond:(

Külső:-165-66cm

-43,5-44,5kg

-középhosszú barna haj

-zöldesbarna szem

-nem igazán van mellem, a combjaim is vastagnak tartom

Belső:-nagyon félénk/visszahúzódó vagyok, rettegek megnyílni (régi baráti “traumák” miatt)

-ötös tanuló vagyok

-imádok zenét hallgatni (rock/metál/pop többnyire)

-szeretek olvasni

-mozogni is szeretek, bár most nem sportolok külön semmit

-nagyon szeretem az állatokat

-és eléggé törött:/ nagyon sokszor vagyok szomorú a múlt/család/önkép miatt, de ezt nem nagyon hangoztatom

Röviden ennyi lenni. Nagyon örülnék ha tudna valaki segíteni:)

15/l


2018. ápr. 2. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem sok. Esetleg a zárkózottságon próbálj meg változtatni. :)
2018. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

-15 vagy

-a személyiséged a probléma


Bakker, az osztályomból a "legrondább" lányoknak is van pasija....

Az a baj, hogy félénk/visszahúzódó vagy.


17/L

2018. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 StayAwake...Forever ***** válasza:
Nincs vele probléma, mert ő ilyen, az ilyen személyiséggel rendelkező emberek nehezebben találnak párt, idő kérdése minden, szóval emiatt kár emészteni magadat és a hibákat keresni
2018. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
165-66 cm-sen ennyi kilóval biztos nem vastag a combot. Az önbizalmaddal van baj, ami negatívan befolyásolja a kisugárzásodat. Mivel te magad nem tartod túl nagyra ezt is sugárzod tudattalanul, hogy nem érdemled meg, hogy megközelítsenek és a fiúk lényegében csak a ki nem mondott kérésed teljesítik. Tedd rendbe az énképedet először. A jó tulajdonságaidat fejleszd, a hibáidat próbáld kiküszöbölni és fogadd el magad úgy ahogy vagy. Légy tisztába az erényeiddel és hátrányaiddal és ez alapján alakíts célokat.
2018. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a probléma veled, hogy önbizalomhiányos vagy. Ezen kéne dolgoznod.
2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
166cm, 44 kg? Szerintem egy kicsit túl sovány is vagy! Kb 5 kg még kellene.
2018. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még ne aggódj 1-2 éven belül összejön :)

De azért válogass... nehogy beugorj mindenkinek csak hogy legyen valakid :)

2018. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint előttem mondták valószínűleg az önbizalomhiány a baj ezen kell változtatni mert ha zárkózott vagy és önértékelési gondjaid is vannak az nagyban hozzájárul ahhoz hogy a kisugárzásod taszítson másokat

Egyébként amiket leírtál mind tök jól hangzik

Főleg a rock/metál rész 😂

2018. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem biztos, hogy önbizalom hiány. Lehet, hogy unalmas vagy, vagy idegesítő, negatív, nincs humorérzéked, nem tudsz feloldódni, nem vagy közvetlen... millió oka lehet, inkább kérdezd az ismeroseidet.
2018. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!