Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nem normális ha úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem normális ha úgy érzem nekem nem lesz örökre ő elég? 18L

Figyelt kérdés

Szóval most jöttünk össze a napokban a 3. barátommal. Az elsővel 2 évig voltunk együtt. A másodikkal fél évig.

A mostanival két hete ismerkedtem meg. Nagyon rendes, kedves, figyelmes. Részemről még biztosan nem beszélhetünk szerelemről, max vonzalomról.


Az az igazság, hogy hiába akarom vele a kapcsolatot, nem érzem azt, hogy meg tudnék állapodni vagy maradni örökre mellette.

Mellette és előtte is írogattak fiúk, egyikkel azért nem jöttem össze mert túl rosszban, néhányat meg túl jónak tartottam a jelenlegi önmagamhoz.


Nagyon félek tőle, hogy esetleg nem a megfelelő ember mellett fogom leélni az életem.


Gyerekesnek tűnhet ez az egész. Abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet volt össze jönni vele.


Mennyi időt adjak magunknak?

Úgy értem várnék és ha még x időn belül is ilyen érzések lennének bennem akkor szakítanék vele. Mennyi legyen az az idő?


Normálisak ezek az érzések?



2018. ápr. 11. 01:23
1 2
 11/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Együtt lakunk:D Ismerem minden oldalát szerencsére.
2018. ápr. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális érzés, de leginkább a fiúk vannak így a lányokkal. Örüljél, hogy nem azokhoz a lányokhoz tartozol, akik akár tetszik nekik az a fiú, akár nem, ill. csak módjával, mégis megtartják, hogy férjhez mehessenek. Nagyon sok lány, a lányok többsége sajnos így megy férjhez, szülnek gyereket, és ezzel megfogják a fiút, kénytelen elvenni őket, bár lehet, hogy a fiú úgy érzi magát a kapcsolatban, mint te most. - Tehát ez egy normális érzés, és nem is gyerekes, sőt. Viszont elég hamar kezdtél fiúkkal foglalkozni, ráértél volna most vagy később elkezdeni fiúkkal járni, addig meg képezted volna magad, és minél idősebb vagy, annál inkább megtalálod a magadhoz illő társat. Talán még szerelmet is fogsz találni, persze a szerelem nem olyan, hogy majd kialakul, vagy beleszeret az ember valakibe, vagy nem. Ha úgy érzed, hogy nem tudnád magad életed végéig elképzelni e fiú mellett, akkor ezt mondd meg neki, és mondd, hogy legyetek inkább barátok, legyen valamiféle laza kapcsolat, bár az lenne a jobb, ha szakítanál vele, éljél inkább egyedül, aztán a szerelem majdcsak betoppan egyszer, leginkább akkor, amikor nem is várod. Nekem 10 évet kellett várnom rá, de megérte.
2018. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Yoda m. ***** válasza:

Miss Endzsinek

Az jó, ha együtt laktok. Nagyon jó. Függetlenül mindenkitől.

De... hogy minden oldalát ismernéd... nos, csak figyelj. Mit is értek ez alatt? Figyeld önmagad, s figyeld társadat főleg akkor, amikor olyan váratlan helyzetbe, szituációba keveredtek (külön-külön, vagy akár együtt) amilyenben még nem voltatok azelőtt soha. Ha elegendően éber vagy, akkor találkozni fogsz olyan tulajdonságaitokkal, amelyről azelőtt fogalmad sem volt. Nem is igazán lehetett, mert ezen (jellembeli, fizikai) tulajdonságok csak akkor jelentkeznek, amikor azt az a "szokatlan élethelyzet" előhívja.


Így értettem azt, hogy csak figyelj... mert MINDEN vonatkozásában még NEM ISMERHETED, 1/2 év alatt nem igazán lehet megismerni Valakit. Főként azért, mert az ember folyamatosan változik. Te is, Ő is, én is, Mindenki.

Amit ismerhetsz róla, az nagyjából annyi, amennyit önmagadról is ismersz.

De, ha azt állítod, hogy MINDEN oldaláról ismered, s ez tényleg így igaz, akkor Te igencsak ritka szerencsés ember lehetsz. No, meg persze Társad is, általad. Nagyon-nagyon ritka kivétel! S mivel a kivételek erősítik a szabályt, csak gratulálhatok hozzá.


12: Javaslata nagyon is jó. Legyetek barátok. Abból még bármikor kialakulhat szorosabb vonzalom, akár szerelem is.

Így is van: a boldogságot, szeretetet, szerelmet nem lehet kierőszakolni... kikövetelni. Hogy - De jó lenne már szerelmesnek lenni...- Az vagy jön magától, vagy nem. Olyan sincs, hogy "kicsit" szerelmes vagyok. Épp úgy nincs, mint ahogyan nem lehetséges "kicsit" megszületni/meghalni...



Az ERŐ legyen Veletek!

2018. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a barátságot nem javaslom. Ha szerelem nem is,de vonzalom megvan mindkét fél részéről,a barátságban pedig nincs vonzalom,azért barátság. Ezzel "a barátok vagyunk" dologgal csak magatokat és egymást álltatnátok. Nem beszélve arról, hogy ez egy időhúzás...

Nem baj,ha nem leszel szerelmes,nem sokára úgyis kiderül,de akkor szakíts,mert nagyobb szemetseg nincs,mint mikor a másikat hülyítik.

A gond ott van, hogy túl hamar mentél bele. 2 hét semmi ,egy idegennel jöttél össze, mibe lennél szerelmes??

Azt gondolod,nem lesz örökre elég? Ez sem gond, de ha ilyen felmerül,akkor azzal a személlyel ne létesíts kapcsolatot. Senki nem ismeri a jövőt,de ez a hozzáállás azt vetíti elő, hogy ennek a kapcsolatnak TERVEZETTEN vége lesz, hogy előre tudod, hogy más (is) kell majd. Ha nem érzed valakivel kapcsolatban,hogy ' Nekem ő kell", hanem már az elején azon gondolkozol, hogy neked X idő múlva másik fog kelleni, akkor az nem párkapcsolat,hanem a másik kihasználása, vagy valami féle kölcsönös szórakozás, aminek meg van szabva a határideje.

2018. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!