Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudom megállapítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megállapítani mondjuk az utcán egy lányról, hogy alacsony-e az önbecsülése?

Figyelt kérdés
F19
2018. ápr. 12. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Miert akarod megallapitani? Olyan lanyokra hajtasz akiknek alacsony ,mert azokat konnyu hulyiteni?:)
2018. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ronda vagyok és talán náluk ez kevésbé számít. Ilyen egyszerű.
2018. ápr. 12. 23:06
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

1x bunko vagy masszor megjobban


igazabol ha kihasznalni akkarod akkor miert nem penzert mesz?


vagy ha anyira benavagy h egy ronda csajt se tudsz felszedni akkor nem kell neked egyaltalan


am kuldj kepet nem hiszem h ronda lenne az arcod anyira h egy nem szep lany aztmondana elsore h bocsi nem

2018. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

am

tuti h emberkereskedo a csavo és csak arra megy h felszedje es elrabolja,

bunko

2018. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

miert nem a nem szeo kategoriabn keresel akkor???????

bunko

2018. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szep*
2018. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem le kellene állnod a drogokkal.
2018. ápr. 12. 23:52
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
en meg aztmondom h szokj ra es hagyd beken a csajokat, mindenkinek jobb lesz
2018. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Borzalmasan bunkó így választani párt, hogy akkor majd azok jók lesznek, akiknek bajuk van önmagukkal. Ez nem így működik, mert ezzel nem hogy segítenél szegény önbizalomhiányán, hanem inkább növeled, mert hogy " csak azért kellettem neki, mert könnyen hülyíthető voltam" gondolatokba bele fog őrülni. Sohasem úgy választunk párt, hogy ha nem sikerül ez, akkor esetleg megfelel az is. Te sem fogod teljesen jól érezni a kapcsolatban és ő sem. Ami hiányzik belőled az az, hogy túl láss a felszínességed, a külsőségeken, és elengedd a csúnya/szép testű/arcú képeket a fejedben és olyat keress, akinek a lelke nagyjából olyan szép mint a tied, tehát körülbelül egy szinten vannak, hasonló érdeklődési kör stb.
2018. ápr. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért nem érezném jól magam teljesen? Biztos vagyok benne, hogy vagy olyan alacsony önbecsülésű lány, aki tetszik és mellette jó belső tulajdonságokkal rendelkezik.
2018. ápr. 13. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!