Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vágy kiélhető?

Figyelt kérdés
Csiklandozás fétisem van. Annyira vágyom rá, hogy valaki lekötözzön és csikizzen. Csak mivel 18 alatt vagyok így nem könnyű partnert találni rá. Van egy legjobb barátom, akit megkérnék rá, csak nem hiszem, hogy belemenne. Szerintem kiakadna, vagyis át ilyennek tippelem meg. Van akinek már ezt a vágyát sikerült kiélnie? Ha igen, hogyan?

2018. ápr. 24. 15:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem is nagyon rég óta van olyan vágyam hogy lekötözzek egy csajt és megcsikizzem, de még máig se volt rá alkalmam :/ 19/F
2018. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
56%

Ha lesz barátnőd ő biztosan megengedi majd, max a kötözést nem

Amúgy én is keresek erre egy lányt, fizetnék is érte

2018. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Talp ?
2018. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!