Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nekem nagyok az elvárásaim? 20/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felmerült bennem a kérdés, hogy mi lehet gond. Nekem nagyon az elvárásaim?

A múltban lehetett volna barátnőm, de nem én nem akartam többet.

Amikor én szerettem volna, hogy ne csak barátság legyen, akkor nem volt kölcsönös a dolog.

Szóval 20 évesen még nem volt kapcsolatom, de még nem vagyok elkésve.


De térjünk rá a kérdésre.

Mennyire magas a mérce szerintetek?

Korban:17-21 év körül

Külsőleg lehetőleg hosszú haja, ápolt haja legyen.

Magas lányok előnyben, de igazából nem zavar, hogy ha valaki az én 186-188cm közötti magasságomat nem éri el :D

Belsőleg lehetőleg legyen humorérzéke, ne legyen erőltetett, megjátszott személyiség.

Legfontosabb ne legyen "plázacica".

Nekem az átlagos lányok jönnek be.

Lehet hülyeség, de számomra létfontosságú, hogy az illető hol lakik.

Azaz Nyíregyházán vagy pedig környékén(lehetőleg vonattal megközelíthető helyen.)

Távkapcsolat olyan dolog amit soha az életben nem vállalnék be, ehhez tartom magam.


Magamról pár szó. Eleinte csendes visszahúzódó vagyok. De ha megismerem az illetőt, akkor nem tud leállítani, mert be nem áll a szám.

Nem olyan srác vagyok aki minden hétvégén buliba jár.

Inkább a fotózással töltöm a szabadidőm.

De nem én vagyok a lényeg!:)



Várom a kérdésemre a válaszokat :)



2018. ápr. 24. 20:34
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Utolsó, mert te Adónisz vagy, vagy csak egy ostoba tesis bunkó, aki fizikai képességeivel próbál meg érvényesülni a nőknél, de mellette meg ostoba, mint a segg?
2018. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Írtam én ilyet, 21-es?!
2018. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nincsenek magas elvárásaid, az enyémekhez legalábbis. :D Hát na, megvan a saját véleményem erről a témáról is. Egyszerűen ez a szerelem téma olyan dolog, hogy nem csak rajtad múlik, nem te döntöd el, hogy mikor jön veled szembe A leányzó. Plusz akkor ott van még ugyebár az is, hogy ő is olyan szinten érez-e irántad, mint te iránta. Úgyhogy komplikált, az tény, de ez is olyan "terep" ahol merj próbálkozni, ha szimpatikus a lány. Én igazából díjazom is az ilyet, ha valaki oda mer jönni hozzám, és leszólít.

22/L, én is nyíregyházi vagyok, pacsi :)

2018. ápr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező? ne késlekedj, írj a 23-nak privit.

* * * * * * *


Emberek! mi meg oszoljunk, nincs itt semmi látnivaló!

2018. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

24-es, ezen jót röhögtem. :DDDDDDDDDDD

Sajnos nem lennék jó a kérdezőnek. :) Habár egy részem csendes, a másik nem, szeretek bulizni - táncolni nagyon, illetve koncertekre járni. Aztán nem vagyok valami megalkuvó lélek, ezek nélkül legalábbis nem tudnék élni huzamosabb ideig. :)) Ráadásul a szülővárosomat sem szeretem túlzottan, egyetemi időszakban jóformán nem is itt élek (doktornéninek készülök :), és nem hiszem, hogy a későbbiekben itt fogok élni.

2018. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Legalább már annyi "közös", hogy én is utálom Nyíregyházát.

Ha lehetőségem lesz, elhagyom az egész megyét.


24-es lagziba majd meghívjunk? :D

(csak viccelek)

2018. ápr. 29. 21:26
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen! És ne add fel!

Réce-ruca vadliba

jöjjenek a lagziba

kést-kanált hozzanak,

hogy éhen ne haljanak.

Ha jönnek lesznek,

ha hoznak esznek!

2018. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!