Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nekem nagyok az elvárásaim? 20/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felmerült bennem a kérdés, hogy mi lehet gond. Nekem nagyon az elvárásaim?

A múltban lehetett volna barátnőm, de nem én nem akartam többet.

Amikor én szerettem volna, hogy ne csak barátság legyen, akkor nem volt kölcsönös a dolog.

Szóval 20 évesen még nem volt kapcsolatom, de még nem vagyok elkésve.


De térjünk rá a kérdésre.

Mennyire magas a mérce szerintetek?

Korban:17-21 év körül

Külsőleg lehetőleg hosszú haja, ápolt haja legyen.

Magas lányok előnyben, de igazából nem zavar, hogy ha valaki az én 186-188cm közötti magasságomat nem éri el :D

Belsőleg lehetőleg legyen humorérzéke, ne legyen erőltetett, megjátszott személyiség.

Legfontosabb ne legyen "plázacica".

Nekem az átlagos lányok jönnek be.

Lehet hülyeség, de számomra létfontosságú, hogy az illető hol lakik.

Azaz Nyíregyházán vagy pedig környékén(lehetőleg vonattal megközelíthető helyen.)

Távkapcsolat olyan dolog amit soha az életben nem vállalnék be, ehhez tartom magam.


Magamról pár szó. Eleinte csendes visszahúzódó vagyok. De ha megismerem az illetőt, akkor nem tud leállítani, mert be nem áll a szám.

Nem olyan srác vagyok aki minden hétvégén buliba jár.

Inkább a fotózással töltöm a szabadidőm.

De nem én vagyok a lényeg!:)



Várom a kérdésemre a válaszokat :)



2018. ápr. 24. 20:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted mi a baj? Mert a leírásod alapján Te semmit sem csinálsz rosszul
2018. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális vagy te is, és az elvárásaid is. Kedves legyen, szelíd, megértő az a lány.

Azért ha nem Nyíregyháza vonzáskörzetéből lesz az a lány, akivel meglátjátok egymásban a végtelent, ne adjátok fel - "A távolságot, mint üveg/ golyót, megkapod, óriás leszel" -legyőzhetők a távolságok.

2018. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Vagy az a gond, hogy nem sűrűn csinálom. Nem vagyok olyan srác aki minden nap más lánnyal ismerkedik.


Dumám nem nagyon van. Elkezdek randon dolgokról beszélgetni az illetővel. Lehetőleg iskola, mit tanul stb. Szóval érdeklődöm.

De ez így normális. Nem pedig úgy, mint némelyik paraszt.

2018. ápr. 24. 21:20
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mondom, lehet csúnya vagy.

#6

2018. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Mit tanulsz?
2018. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam csúnyának, szépnek sem.

Akinek nem teszek, az ne nézzen.


Irodai titkár+alapfokú nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamon vagyok.

Nem egy leányálom, de ez van.

2018. ápr. 25. 15:08
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Ha mindenre van egy válaszod, mi a f@$zért kérdezel?!

Mi lehet a gond? Mi: *válasz* Te: *kontrázod*

Ezért nincs barátnőd.

2018. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem értelek
2018. ápr. 25. 21:09
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magasak az elvárásaid, de bármikor lehet olyan, hogy ezeket a jól megfogalmazott elvárásokat lehúzod a wc-n, mert megismersz egy lányt, akinek tök mások a jellemzői, de mégis beleesel, mint egy vak tetőfedő. Ez az élet. Nem akarlak megbántani, de szerintem az a baj, hogy a szokottnál komolyabban veszed az életet és főleg magadat, azért remélem megtalálod, akit keresel. Sok sikert.
2018. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

2 lány az semmi... Meg én is 8-10 lánynál prôbálkoztam. valamilyen szinten tavaly nyáron, pedig an aztán tényleg antitalentum vagyok az ismerkedésben/csajozásban... xd

Egyikkel neten ismerkedtem, küldtem egy képet magamrôl, soha többet nem vàlaszolt...


De a leírtak alapján te sem lehetsz egy adonisz.

De tudod mit?

Tojd le a sok rüfkét! :D

17f

2018. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!