Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? Tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nemtől, kortól függetlenül kérdezném, úgy általánosságban. Volt már néhány párkapcsolatom, a leghosszabb 9 hónapig tartott. Előbb-utóbb mindegyik páromnál úgy éreztem, hogy egyszerűen már megfojt, nem élvezem a vele töltött időt, szürkévé váltak ezek a kapcsolatok. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nem igazán sikerült közös nevezőre jutni egyikőjükkel sem a programokat illetően.

Nagyon sok mindenre van/lenne igényem. Szeretek sportolni, bulizni, túrázni, alkalmanként színházba is mennék, ezen némelyikőjük nevetett egy nagyot és folytatta a napi szintű lustálkodást. :D

Ezek egyedi igények egy párkapcsolatban vagy más is szakított már hasonló okból?

Ha pedig van olyan, aki hasonlóan a pörgősebb életmódot szereti, talált magának partnert?



2018. ápr. 30. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj.

El kell fogadni,hogy nem mindenki ilyen pörgős. Ezzel sincs baj. Fordítva is így van.

Kompromisszumot kell kötni. Hajlandó-e miattad annyit áldozni,hgoy részt vegyen ezekben.

És ami még fontosabb: Te hajlandó lennél azért vissza venni,hogy neki kedvezz? Hmm??

Ha bármelyikre is "nem" a válasz, akkor tudod mi a teendő. Ismerd meg őket jobban, és aztán legyen kapcsolat, mert fiatal létedre már volt egy rakás kapcsolatod, és ez elég negatív. RÁd fogják ragasztani az "Olcsó áru kelendő" címet, mert ilyen fiatalon váltogatod a partnereket. Legalábbis nekem se oylan fiú,se olyan lány nem kéne,, akiről tudom,hogy 5 valakije, és tegyük fel 16 éves. Bakker, találok olyat, akinek első vagy, vagy második, azt többre tudom értékelni.

2018. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kóros hiperaktivitás. Kezelhető.
2018. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ki sem bírnám a pörgős életmódom nélkül, ha unatkozok, akkor végem. Bár időnként szeretek én is megállni pár napra, és csak semmit tenni, de általában ilyenkor elég szar a lelkiállapotom és a motivációhiány vezet ahhoz, hogy vágyjak a lustaságra. Amikor teljesen egészséges vagyok lelkileg, akkor beleőrülök, ha nincs mit tennem. Ahogy fejlődik amúgy a személyiségem, kezd egyre stabillá válni a lelkiállapotom, egyre kevésbé vágyom a lustaságra, szerintem hamarosan nem is fogom nagyon igényelni már.

Sok hozzám hasonló embert ismerek, szóval szerintem a párkeresésben nincs problémám.

2018. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!