Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért foglalkozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért foglalkozik mindenki az elálló fülekkel?

Figyelt kérdés

Lehet hogy vicc a kérdés de egyre inkább azt veszem észre hogy jelen van ez a probléma párkeresés terén. Miért baj ez gyerekek? Nem mindegy hogyan áll a fül?


Tegnap valaki kretén kiírta ezt. Idézem: "Tetszik egy fiú de az a baj vele hogy a fülei szerte ágazóak,,


Hát ledöbbentem hogy van még ennél lejebb..... Miért baj ez gyerekek? Normális választ kérek. Ez a probléma manapság nagyon felcsévelődött a fiatal tinik körében, csak nem értem hogy miért kell egyenesnek lenni? Senki sem tökéletes emberek..... Vagy ez csak egy vicc akart lenni? Mert akkor úgy már más. Ha pedig az illető véresen komolyan gondolta a kérdését, akkor egy retardált elmebeteg skrizofrén r_ba_c k_r_a.


22F



2018. máj. 16. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Mesélj, tied mennyire áll el? Amúgy szerintem kevés dolog tud nevetségesebbé tenni egy férfi arcot, mint a durván elálló fül. Még a hiányzó fogak talán... Ehhez tökéletesen passzol a másokat ler*b*ncozó hisztizés, így együtt már olyan 10/10-es kreténfaktorral büszkélkedhet valaki.
2018. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos... Az én fülem nem áll el, csak kiváncsi vagyok miért ekkora eget rengető probléma ez? Ugyanis észrevettem, hogy naponta ki kerül egy ilyen kérdés.
2018. máj. 16. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Az is mindennapos probléma, hogy kinek mekkora a farka. Örüljön akinek elálló a füle, legalább a felszínes csajok nem fogják keresni. A nem elálló fülű csávó meg majd csak kapcsolat közepén jön rá, hogy ezt elbszta.

Szitkozódásodban a skizofrént nem értem amúgy.

2018. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhet a lányoktól is válasz.
2018. máj. 16. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmi baj az elálló fulekkel. Csak sokan nincsenek megelégedve, ezért önbizalom hiányos lesz.
2018. máj. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az elálló füleim miatt vegzáltak gyerkkoromtól fogva egész általános iskolában, de még később is. Tudom, hogy mennyire "vicces"-nek találják mások, jókat lehet röhögni a szerencsétlen hülyegyereken, de azt nem tudják, milyen életre szóló lelki sérüléseket okozhatnak ezzel a másiknak. Emiatt lettem én is visszahúzódó, igaz az empatikus képességem is nagyot fejlődött ezáltal. Szóval valamilyen szinten hasznom is lett belőle. Később fülplasztika lett a történet vége, és ma már csak rossz emléknek számítanak az elálló füleim. De a lelki sebek megmaradtak.


A legismertebb közösségi oldalon létrehoztam egy zárt csoportot azoknak, akik rászánták magukat a fülplasztikára. Informácókat, személyes segítséget és lelki támaszt biztosítunk, már több, mint 100-an vagyunk :)

2018. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó példát írt az utolsó.
2018. máj. 17. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6-os vagyok. Örülök, hogy ezt a témát felvetetted, kedves Kérdező! :)
2018. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
Szia! Az én véleményem szerint, semmi bajom sincs az elálló fülekkel. Sőt, vannak, akiknek aranyosan is áll, akár fiú, akár lány. Az egyik barátomnak, ilyen fülei vannak, és én imádom, bár Ő nem igazán szereti füleit, pár osztálytársa beszólásai miatt.:(
2018. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!