Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak hozzám hasonló emberek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hozzám hasonló emberek? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok nem volt még normális párkapcsolatom, csak facebookon írogatás de semmi nem lett belőle. Igaziból nem tudom mit kéne tenni kezdem elveszíteni a reményemet. Eljárok iszogatni de még nem sikerült felszedni senkit.

Mit csinálok rosszul vagy mit kéne tennem?

Normális válaszokat megköszönném, nekem ez fontos!



2018. máj. 28. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe pánikot és annál erősebb görcsöt érzek benned, úgy érzem túlságosan rá vagy feszülve erre a témára, pedig csak pár sort írtál.


Lehet élőben azonnal lejön ez a másiknak, de lehet csak rossz körökben mozogsz, rossz helyeken járkálsz, nem megfelelő lányokkal ismerkedsz, vagy lehet más miatt, ezt ennyiből nehéz megmondani.


Ne azonnal mássz rá arra, aki szimpatikus, ne akarj azonnal házasságot vagy egyéjszakást tervezni vele. Ismerkedj új emberekkel, beszélgess, hogy egyáltalán egy hullámhosszon vagytok-e, aztán majd valahogy alakul.

2018. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


18 éves lány vagyok, szintén nem volt még párkapcsolatom. Eddig csak a neten ismerkedtem, de távolélő srácokkal, akikkel később a távolság miatt nem lett semmi sajnos...


Nekem már többen is mondták, hogy ne keressem a szerelmet, majd rámtalál... na ez az, amit egyszerűen nem tudok megfogadni!

Amúgy is álmodozó típus vagyok, szóval random helyzetekbe beleképzelem, milyen lenne ha lenne mellettem egy srác is...


Hasznos tanáccsal úgy érzem én sem tudok szolgálni, viszont másokéra én is kíváncsi lennék.


A lényeg, hogy nem csak te vagy így a dologgal :)

2018. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én interneten próbálkozom, mert nagyon zárkózott és visszahúzódó vagyok. De semmi nem akar összejönni...
2018. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

17 éves vagyok, nekem se volt még soha kapcsolatom, de mostanába már úgy vagyok vele hogy nem is igazán érdekel, majd lesz ami lesz.

Valahogy soha nem közeledett felém senki úgy, vagy csak én nem vettem észre. Neten beszélgetek, de ezek nem tartanak sokáig.

2018. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

úristen mindnyájan mintha engem írtatok volna le :O Nem gondoltam, hogy vannak hozzám hasonlók. Ti végül is, hogy birkóztok meg ezzel?


#1: Igen pánikolok is mivel kezdek kifutni az időből több osztálytársam is már több mint féléves kapcsolatban vannak, és olyan jó rájuk nézni :S

Azt nem tudom őszintén lányoknak mi jön le élőben nem hinném ennyire belém látnának de ki tudja...


#2: Ismerős :/ egyik facebook ismerkedésből távolság miatt nem lett semmi. Ez a majd rád talál ezt nekem is mondogatják de semmi konkrétumot ebből nem kapok. Álmodozni én is szoktam de jó is lenne ha...

A hasznos tanácsodat meghallgatnám, főleg lányként hátha tudsz segíteni :D


#3: Valami hasonlóba vagyok én is...


#4: Én se érzem, hogy közeledne felém valaki vagy bámulnának vágynának rám :S Én meg figyelem ki felé lehetne de semmi. Élőben semmi szerencsém nincs. Írásban (facebook) eddig több volt, nem tudom miért...

2018. máj. 28. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, csak én lány vagyok. Csak nálam volt olyan helyzet, hogy egy fiú irtó sokat kavart velem kisebb-nagyobb szünetekkel, akibe nagyon szerelmes voltam, és emiatt senkinek nem adtam esélyt, aki akkoriban probalkozott. (megjegyezném, hogy jól néztek ki azok a srácok) Miután a sraccal vége lett, utána meg a szerelmi bánat miatt nem akartam mással randizni. Sosem voltunk együtt. Keveset is találkoztunk ahoz képest amennyi a normális lett volna. És még mindig csalódott vagyok és magányos. Szűzen és nemsokára töltöm a 18-at.
2018. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
átlagos vagy. normális vagy. unalmas vagy.
2018. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt még senkim, de csak azert mert félek egy kapcsolattol, kevésnek érzem magam. Szóval a hiba bennem van. 17f
2018. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban haver.

Egy frappáns idézetet még idebökök, "ki itt belépsz hagyj fel minden reménnyel"

2018. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor most mindenki beletörődött ebbe? Én ki szeretnék jutni ebből a helyzetből! Változtatni akarok mert érzem ez nem normális. Hasonló helyzetben lévők ti mit tesztek? Vagy akiknek sikerült kijutni ebből a gödörből, hogyan?
2018. máj. 29. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!