Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak hozzám hasonló emberek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hozzám hasonló emberek? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok nem volt még normális párkapcsolatom, csak facebookon írogatás de semmi nem lett belőle. Igaziból nem tudom mit kéne tenni kezdem elveszíteni a reményemet. Eljárok iszogatni de még nem sikerült felszedni senkit.

Mit csinálok rosszul vagy mit kéne tennem?

Normális válaszokat megköszönném, nekem ez fontos!



2018. máj. 28. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ilyesmi programokon próbálkozz. Társasozoni általában nem a felszínes lányok járnak. Rögtön van közös téma, ráadásul játék közben nagyon sok minden kiderül az emberekről.

Egyébként nem egyedi a 'problémád', lányként én is hasonló helyzetben vagyok. Sosem volt még kapcsolatom, néha nagyon zavar, de azért ennyi idősen még nem vagyunk lekésve semmiről :)

2018. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!