Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen senkim, pedig most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen senkim, pedig most nagyon nagy szükségem lenne arra, hogy valaki szeressen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy kapcsolat nem arra való, hogy a párunk a lelki szemetesládánk legyen, meg nem tehetem függővé a boldogságom attól, hogy van-e épp valakim.

De épp ezért kérem, hogy nézzétek fordítva a dolgot: mindig jól boldogultam egyedül, boldogan és kiegyensúlyozottan éltem a világban, nem tettem függővé az önértékelésemet másoktól. Persze nyitott szemmel jártam, de sosem üldöztem kétségbeesetten a szerelmet, ha kérdezték miért nincs senkim, mindig azt mondtam, hogy úgy látszik, nem ilyen időszakom van, hisz még van időm rengeteg, még nagyon fiatal vagyok, jó ez így.

Viszont most hirtelen beütött egy olyan időszak, hogy... Teljesen kiszaladt a lábam alól a talaj, elvesztettem a kontrollt, mert rossz dolgok történtek velem, és emiatt iszonyatos stressz alatt vagyok folyamatosan, ennek mostmár fizikai jelei is vannak, és kezdek teljesen összeroppanni. Nagyon rossz az egész, és úgy érzem képtelen vagyok támogatás nélkül megküzdeni vele, eddig mindent elintéztem magamban egyedül, de itt van az a pont, amikor már nem tudom egyedül végigcsinálni.

És úgy érzem szükségem van valakire, aki mellettem áll, aki támogat, meghallgat, kisírhatom magam a vállán, szorosan átölel és azt mondja, minden rendben lesz, mert én itt vagyok és melletted állok.

De egyszerűen nincs senkim, aki ennyire szeretne, nyilván ha lenne barátom... De nincs és csak két barátnőm van, de ők nem segítenek.

Mindig abban a szerepben voltam a két legjobb barátnőmmel, hogy én voltam az a lány, aki meghallgat, meg mindig meg lehet kérni bármire. Talán egy kicsit kihasználható és naiv is voltam, ezzel a támogatás mániámmal, de nem zavart, rendben voltam.

És amikor ez az időszak elkezdődött, akkor jött a nagy meglepi, hogy a barátnőim teljességgel lesz**rják, hogy mi van velem, amikor felhívtam őket, hogy teljesen magam alatt vagyok, folyton sírok, ez meg ez van, nem lehetne-e, hogy ahelyett, hogy moziba megyünk ahogy megbeszéltük, feljönnek mert jó lenne beszélni valakivel, kijelentették, hogy nem, ők elmennek nélkülem. Amikor meséltem volna nekik arról, hogy mik történnek velem, elkezdtek beszélgetni valami hülyeségről, és az értésemre adták, hogy persze sajnálnak, de nem tudnak mit csinálni, és olyan depresszív vagyok, ne fárasszam őket a bajaimmal, miért nem tudok vidám lenni. De amilyen helyzetben vagyok, nem vagyok képes vidám lenni és úgy tenni, mintha minden rendben volna.

Nem arra gondolok, hogy valakit 0-24ben fárasztani akarok a problémáimmal, csak nem bírom, hogy senki nincs akinek annyira fontos lennék, hogy beszélhessek vele a dolgaimról, aki támogatna.

Leginkább most arra vágynék, hogy legyen egy szerelmem, aki szeret és megnyugtat és akinek fontos vagyok...

De nincs, és tényleg nincs senkim akivel beszélhetnék.

Járok pszichológushoz, de az mégsem az az érzelmi baráti támogatást nyújtó valaki, mert nem erre van, ő nem a barátom, nem szeret engem...


Szerintetek mit tegyek?


(És bocsánat, ha idegesítően fogalmaztam, mert tényleg nem vagyok alapjáraton ez az önsajnáltatós valaki, csak most ez van...)



2018. jún. 4. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az ilyen "barátnőket" teljesen kizárnám az életemből és megpróbálnék keresni valakit aki tényleg meghallgat(tudom, hogy most nem így érzed, de tuti van valaki) nekem az is szokott segíteni ha valamelyik internetes felületen kiadhatom magamból, hidd el sokat segít vagy van a lelki segélyvonal úgy tudom ingyenes és ők is tudnának segíteni vagy ( ez most hülyén fog hangzani) ha gondolod írhatsz privátot hátha tudok segíteni...És ha rendezted magadban egy kicsit a dolgot akkor próbálj meg ismerkedni (azért mondom, hogy ne szaladj bele meggondolatlanul valami idióta pasiba, mert ezt szeretik kihasználni) Egyszóval fel a fejjel és légy kitartó!
2018. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen barátnők nem igazi barátnők és hidd el inkább jobb hogyha az ilyen embereket kizárod az életedből, alapból aki azt mondja hogy legyél inkább boldog azt legszívesebben ......... Ha gondolod beszélhetünk, privátban elküldhetsz valamilyen formát ahol tudunk beszélgetni face,insta,snap stb (Nem muszály ha nem szeretnél csak fel ajánlottam). Nem tudom hány éves vagy de lehet hogy akár én is tudnák segíteni. 16/f
2018. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huh nálam is kicsit hasonló a helyzet.

Azt állítja a barátnőm, hogy mennyire imád közben csak akkor ír ha akar valamit.

Egyik nap nem voltam jól és pont akkor írt rám és megkérdezte, hogy mizu én meg nagyon röviden 2-3 sorban összefoglaltam a dolgokat és őt meg nem is érdekelte hogy enem mi bánt, csak mondta a saját kis történetét ami vele történt.

Én meg mikor már homályosan láttam akkor is fentmaradtam sokáig, hogy tudjak neki segíteni, meg volt egyszer olyan is hogy próbáltam neki segíteni, de éppen olyan körülmények között voltam hogy azt mondtam hogy holnap írok és másnap írtam neki (tanácsot adtam), ő pedig le sem szar..

Nekem is sok ilyen barátnőm volt eddig akik le sem szartak, de ott is hagytam őket.

Szerintem is felejtsd el az ilyen "barátnőidet" akik csak kihasználnak.

2018. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Fuhh nagyon-nagyon átérzem a helyzeted... Nekem egy lány után óriási űr maradt az életemben. Ha valakivel akarsz beszélgetni a dologról, nekem írj nyugodtan, sokat tud segíteni ha az ember kibeszéli valakinek :)

20/F

2018. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod segíthetek :D

18/F

2018. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akár én is írhattam volna. Ha gondolod írj nyugodtan.


Remélem kicsit azóta helyrerázódtak a dolgok az életedben.

2019. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!