Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lelke mélyén mindenki szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelke mélyén mindenki szeretne egy normális lányt barátnőjének?

Figyelt kérdés

Van egy srác 3 éve tetszik

Eddig csak ő tetszett nekem

Megfogott az első pillanatól kezdve,nem volt még barátom de ő nem vesz észre már

Mit tegyek?

Bulizgat r_ibizget

És mindig azt gondolom ilyenkor,hogy én ,aki csak róla álmodozom ,nem kellek neki?

Emögött van egy gáz háttér sztori,akit érdekel leírom privátba:)

És errő amit leírtam érdekel a véleményetek:)



2018. jún. 10. 09:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és személyesen nem ismerjük egymást,élőben még nem beszéltünk

17/L

2018. jún. 10. 09:34
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha élőben nem beszéltél vele, mi az istent akarsz kislány? 😂😂😂

Ne legyél már ilyen hülye...

Látod ? 18. Életèv.

Mindenki azt hiszi, túl lépi akár egy perccel is,és hopp. Máris van esze....

Hát qvára nem így van. Te egy nagyon jó példa leszel erre meglásd....

2018. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak írj rá facebookon, ennyi az egész... Gondolom a nevét csak tudod, veszíteni nem veszíthetsz. Vagy sikerül megvalósítanod az álmod, vagy rájössz arra, hogy 3 év után ideje túllépni.



Tudom, hogy ehhez is sok bátorság kell ennyi ideig tartó álmodozás után, de ennyit érdemes megtenned.

Sok embernek nincs mersze élőben odamenni egy másikhoz, szerintem meg fogja érteni, ha 'csak' ráírsz.



Ha nem is tudja, hogy létezel, akkor miért kellenél neki? :D

2018. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A tipikus felalas amikor a mulya , konyvmoly csaj a “ legmenobb” pawa gyerekbe van zugva .. keres a fajtad kozul aki ugyan olyan streber rendeske mint te. Na ugye arra nem vagysz..
2018. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát miket írtok:D

Strèber?:DDDDDDDDDD

Nem vagyok stréber😂😂😂😂Isten ments :D Menő a srác de nekem nem azért kell,mert “hű de menő” chhh😃

Tudja hogy létezem 😃

Mondhatni”ismerős idegenek” vagyunk😃

2018. jún. 10. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Na irj privatban
2018. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most már biztos, hogy nem vagy túl intelligens sem, egyszer csak felébredsz az álomvilágból.
2018. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Mindenki egy ideális lányt akar számára, akit normálisnak tartana.


De manapság nehéz normálist találni, ezért sok fiú inkább csak ribikkel szórakozgat és ürítget a lányokba, az jobb móka mint valaki mellett letelepedni és vállalni a negatív dolgait a kapcsolatnak.

(Pl. venni kell a lánynak dolgokat, hallgatni a hisztijét, várni arra hogy lefeküdjön a sráccal, stb.)


Te is legyél kicsit ribis, és beállhatsz a sorba, majd beléd is ürít párszor.

2018. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Allandoan kitiltott a srac, nemtudom hogy lehetsz ennyire vak? Csak hulyenek nez, ha meglatod, h nez rad...

Felejtsd mar el, biztos nem erdekli

2018. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jöhet nekem is a háttér sztori. Szeretek olvasni + ha tudok akkor segítek ;)
2018. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!