Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3 éve szingli vagyok, valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szingli vagyok, valami tanács esetleg? 20/F

Figyelt kérdés
Voltak próbálkozások, nem is kevés, de valahogy mindig közbejött egy nálam jobbképű gyerek aki el is vitte a lányokat előlem. Gyakran vagyok magányos, sz@r érzés egyedül lenni, imádom, hogy mindenki nyugtat, hogy majd lesz valaki meg ilyenek. De egyszerűen úgy látom, hogy ha valaki értelmes és esetleg képes szeretni akkor azt kutyaszámba se veszik. Tudom, hogy mindenhol vannak hülyék, de esetleg tudtok-e valami tanácsot adni, hogy hol próbálkozzak értelmes lányok után? Felejtsük el a Tinder pics@hálót, illetve a Facebookot se használom.

2018. jún. 24. 03:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagy lehet a baj ha 3 kor kiirod :D
2018. jún. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1: hát, figyelj, aludni sem szokásom :D
2018. jún. 24. 03:24
 3/20 anonim ***** válasza:
Rossz, aki rosszra gondol drága barátom ;) tudod, hogy van ez, ha az üzenet jön alulról, nincs mit tenni! :D én tudom, együtt érzek veled ...
2018. jún. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat, nálam nem lehetsz szarabb, nekem soha nem volt nőm, nem is lesz. Mindenki jobb nálam, nem csak néhányan, most már boldogabb vagy valamivel?
2018. jún. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mindenkinél vannak jobbak és rosszabbak is! Könyörgöm ne! Tudod te milyen rusnya fiúkat látok csajokkal? Méghozzá elég szép csajokkal.
2018. jún. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát olyat mint én biztos nem. Hagyjál a hülye dumáddal utolsó, a kérdezőnek annyit, hogyha egyszer már volt csaja, akkor annyira nem lehet rossz.
2018. jún. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát igen fiúk ez van. Mint rájóttetek mindenkinek más a szép. DE a többségnek ugyan az. :D
2018. jún. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, ez annyit jelöl hogy 10-ből 3 fiú bejön a nőknek, ebből a 3-ból már tényleg egyéni a dolog.
2018. jún. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Mi az hogy hülye duma?! Okosan pampogjál gyerek! Mindenkiné van jobb és rosszabb is! Ez mindig így volt és mindig is így lesz!

Maximum Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnál nincs jobb! <3

2018. jún. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó lehet van rosszabb mindenkinél, meg jobb is, de az hogy 100 emberből 99 jobb nálad, vagy csak 90, az lényegtelen, ha meg felül vagy, akkor szintén, ez már szubjektív. A hülye dumát meg a kamura mondtam, mutassál nekem egy ronda fiú, szép lány párt, gazdag csávó nem ér.
2018. jún. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!