Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak úgy az...

Hogyan változtassak úgy az étrendemen hogy legyen elég energiám?

Figyelt kérdés
Napi több òràt táncolok. Szeretnék megszabadulni kb. 15-20 kg-tòl. Attól félek,hogy ha elkezdek kevesebbet enni,akkor nem lesz energiàm új koreókat elsajátìtani,illetve a régieket teljes erőbedobàssal eltàncolni. Természetesen nem egy nap alatt szeretnèm elèrni a célomat,nagyjàból 3-4 hónapot szeretnék adni magamnak.

2017. júl. 25. 11:38
 1/4 anonim válasza:
Nem kell dietaznod. Tobbszor egyel keveset. Ha este is van orad még siman ehetsz valamit mivel kell az energia es ugyis lemozgod. Regebben en is intenziven tancoltam, en is fogyni szerettem volna de az orak legtobbszor este 8-9kor voltak. Nem ettem mar este 6 utan. Rosszul lettem es egyre tobbszor remegett a kezem. A doki mondta h ezt felejtsem el. Aki rendszeresen sportol kell az energia, igy ha este van oram elotte is nyugodtan haraphatok valamit akar egy csokit stb.
2017. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, ha nem akarsz kalóriát számolni akkor marad a lutri és a kitapasztalás.

Az viszont biztos,hogy nem szabad a szénhidrátot nagyon lecsökkenteni (amúgy sem,de aki sportol annak főleg nem),sőt...

2017. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kell kitapasztalnod, mi az számodra energiát s mivel laksz jól, hogy kell elosztanod az étkezést..etc.

Van, akinek pomopás az extrém kevés szénhidrát aktív élet mellett is, mert a zsír jó energia számáéra, a szénhidrát csak enerválja. Másnak sok szénhidrát kell. Van, akinek edzés előtt kell enni, másnak pont éhgyomorra jó minden keményebb aktivitás, mert akkor energikusabb. Furán hangozhat, de ilyenek vagyunk mi, emberek :)


Mondanám, hogy ne tarts nagy deficitet, de te gyorsan akarsz fogyni. De azt hiszem, sok mozgás és viszonylag sok evés az jobb, mint kevés mozgás és kevés evés, ugyanolyan deficit mellett... Plusz egy jó étrend szinte csodákra képes.

Ez tapasztalás útján megy, nem tudok általánosan mit mondani, sajna. De a kevesebb evés nem mindig jár észrevehető energiacsökkenéssel, főleg, ha egy jobb étrendre térsz. Én ugyan sosem voltam aktív, de kis aktivitásnál én ezt tapasztaltam, jóllakottabb és energikusabb lettem egy jobb étrenden fogyva, mint rosszabb étrenden súlyt tartva vagy lassan hízva.

2017. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című ebookot olvasd el.
2017. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!