Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki senkinek sem tetszik, de mégsem csúnya?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet már évek óta. Minden fiú azt mondja, hogy nem vagyok az esetük. Persze ez nem az a helyzet, hogy kedvességből nem mondják meg, hogy ronda vagyok, mert sok emberrel előfordult már az, hogy képcsere után megmondta, hogy szép vagyok, de nem vagyok az esete. xd Na ezt nem is értem, de mindegy is... Ha csúnya volnék, azt csak látnám magamon. Persze nem tetszhetek mindenkinek, de az, hogy senkinek, azt nagyon érdekesnek találom... Szerintetek létezhet ilyen?
2018. júl. 14. 06:22
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Úgy értettem, hogy ugyan abban a helyzetben vagyok, mint te, szóval nem vagy ezzel egyedül. Nagyon sokat nem tudsz ezzel kezdeni amúgy. lehet ez csak egy ilyen időszak, és majd lesz ez másként is:D
2018. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem nálad tapasztaltam, hanem az elmúl 8-9 évben minden lánynál akivel bármi kapcsolatot akartam teremteni. Nekem még csak esélyt sem adtak, láttam rajtuk, hogy undorodnak tőlem, mert nem nézek ki jól, velem nem lehet menőzni. Majd összejöttek az ügyeletes rosszfiúva, akinek csak pár numerát jelentettek és fel is szedte a köv. csajt. Nyilván van akinek tetszel, akár szerelmes is beléd, csak lehet, hogy nem olyan pasi akikkel te akarsz kavarni.
2018. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát eddig én ezt pont fordítva tapasztaltam... Én amúgy sem akarok senkivel sem ,,kavarni", komoly kapcsolatot szeretnék már régóta, de nem jön össze soha sem. Beszélgettem már átlagos külsejű emberekkel, csúnyábbakkal, de egyiknek sem feleltem meg. Mivel nálam a külső nem döntő tényező, így nem válogatok, de még így sem alakul a dolog, mert a fiúk meg válogatósak nagyon. (Tudom, aki ezt elolvassa, az most felháborodik).
2018. júl. 14. 12:01
 14/21 anonim ***** válasza:
Nézz körül itt gyakori, hogy hány magányos depressziós srác van aki senkinek sem kell.
2018. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
6 éve itt vagyok a gyakorin... Még a depis fiúknak sem kellettem. :D
2018. júl. 14. 12:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Én könyvekkel élem túl. Próbáld meg hátja leköt.
2018. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani hogy külsőleg milyen van, de ha küldesz egyet akkor adok egy őszinte választ.
2018. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Most már én is kíváncsi lettem :) Kérlek, küldj képet!
2018. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is.
2018. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most jöhetnék azzal, hogy a szépség relatív, de ez elcsépelt. Őszinte leszek, ha úgy érzed szép vagy és mások is mondták már, akikről tudod, hogy őszinték, akkor tényleg nem vagy csúnya. Egyébként az nem mérvadó, ha egy olyan pasi mondja azt, hogy nem vagy csúnya, aki kikosaraz, mert normális pasi nem úgy dob egy lányt, hogy: bűn ronda vagy kisanyám, kopj le. A külső csak egy tényező a sok dolog közül, ami megfoghat a másikban. Szerintem próbálj meg elgondolkodni azon, hogy milyen a belsőd, milyen a természeted, a kisugárzásod. Sokszor az is baj lehet, hogy nem a megfelelő körökben keresel párt, túl zárkózott, esetleg markáns vagy, nagyképűnek, sznobnak, butának, felszínesnek, kedvetlennek, nehezen megközelíthetőnek látszol...annyi minden lehet, ami elsőre elrettentő lehet, aki nem ismer és mivel megijed, így nem is lesz ideje megismerni téged. Egyébként így ismeretlenül lehetetlen megmondani, hogy mi lehet a baj.
2018. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!