Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki senkinek sem tetszik, de mégsem csúnya?

Figyelt kérdés
Nálam ez a helyzet már évek óta. Minden fiú azt mondja, hogy nem vagyok az esetük. Persze ez nem az a helyzet, hogy kedvességből nem mondják meg, hogy ronda vagyok, mert sok emberrel előfordult már az, hogy képcsere után megmondta, hogy szép vagyok, de nem vagyok az esete. xd Na ezt nem is értem, de mindegy is... Ha csúnya volnék, azt csak látnám magamon. Persze nem tetszhetek mindenkinek, de az, hogy senkinek, azt nagyon érdekesnek találom... Szerintetek létezhet ilyen?
2018. júl. 14. 06:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem is írtál vissza, akkor honnan tudod hogy nem tetszenél? Valószínűbb, hogy én nem tetszenék neked.
2018. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!