Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismerősöm miért nem tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerősöm miért nem tud randizni?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm (13 éves férfi) folyton leblokkol ha randevuzik, semmi beszédtémája sincs, már ez a 8. Randija (persze más lánnyal) és mindig dobják őt a csajok mit tanácsoljak neki?

2018. júl. 18. 19:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt. lol.


22 vagyok és még mindig úgy érzem néha,hogy miaf az élet. tanácstalanul álltam a tb csekkek előtt,alig bírtam megcsinálni a jogsimat,izzadtam mikor a házunkat intéztem a férjemmel. néha még én sem érzem magam felnőttnek..de röhög a vakbelem ha valaki 13évesen annak érzi magát. Öcsisajt,nem véletlen 18év a nagykorúság,13évesen kis porbafingó még csak,semmiről nem képes felelősen dönteni,konkrétan 0 az élettapasztalata,a legnagyobb tragédia az életében ha nem tudja kisírni a szüleitől a legújabb ájfónt. Ne csúfoljuk meg a felnőtt szót azzal,hogy a nagyarcú önérzetes kisgyerekeket is ide számoljuk. Még a középiskolát se végezte el.

2018. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
És hozzáteszem,nem tudtam hogy a nevelt gyerekem 9 évesen már tinédzser. Váltig megesküdtem volna hogy egy ugyan olyan gyerek mint a többiek,de ezek szerint le vagyok maradva. :DD Ne mondja már nekem valaki,hogy aki még a konyhapultot se éri fel és segíteni kell a leckéjében,nem tud egy pirítóst se csinálni egyedül,nem tud elmenni egyedül az iskolába,fél a szekrényben a szörnyektől az tinédzser..
2018. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
egyik haverom pont ezzel a problémával küzd most, ez sokat segített neki köszi, hogy feltetted majd elfaxolom neki a hasznos válaszokat.
2018. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Érezze magát méltónak rá, hogy legyen barátnője, és hogy a kiszemelt lány legyen az, tehát érezze magát méltónak, hogy vele járjon. Amúgy lehet, hogy még kicsi az ismerősöd, vagy nem olyan jó a szókincse, beszélőkéje. Vagy pl lehet önbizalomhiány is; van az ásványoknak jó kisugárzása, hatása, pl labradorit-kő, vagy pl ilyen csakrakarkötők is vannak, minden kő azonos színű csakrát táplál. Meg a banánban is van valami szelén pl ami jó az önbizalomra, meg ha reggelente akár ébredés után, akár villamoson elképzeli, hogy lila és vörös gyökereket növeszt a földbe, és minél mélyebbre nyúlnak. Azzal is táplálja pl a gyökércsakráját.
2018. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
*A gyökércsakra az az önbizalom, meg talán családi kapcsolatoknak is a tere; azt nemtom. De összefügg. Lehet hogy pl a családi kapcsolatok az összes csakrára kihatással van; pl optimális, ha mindenki eléggé a számára megfelelően támogató közegben nevelkedik, ahol kellemes a környezet; mások is elismerik, hogy ő milyen fontos, de azért túlzásokba nem esnek, hogy elkényeztessék pl, hanem csak törődnek vele; odafigyelnek rá, de ezt közben úgy, hogy tiszteletben tartják, hogy pl neki is szüksége lehet pl elvonulni; mert jó társaságban is jó lenni, ahol tudja, biztosítva van, hogy elfogadják, meg még egyedül is jó lenni, hogy filozofálgatni tudjon.
2018. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
100%
Szerintem a gyökércsakráját nem kell táplálni :D
2018. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Megjöttek az ezósok. Az ásvány tudod mikor lenne rá hatással? Ha egy kalapács segítségével belevernéd a koponyájába,hogy még kb. 5évre elfelejtse ezt. Haverkodni,elmenni fagyizni meg copfot húzogatni lehet,de kell még egy gyerek aki utána ide ír kérdést,hogy egy kicsit televertem a barátnőmet de ugye nem lesz terhes? akinek még a töke se szőrös az ne akarjon már csajozni.
2018. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még marhára nem ezzel kéne foglalkoznia. 20 éves korára az ilyenből egy totál kiégett, érzelmi roncs ember lesz.
2018. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Kiégtem a kommentektől, de igazatok van. :DD

Kedves, mélyen tisztelt kérdező. 20 éves vagyok és még mindig gyereknek tartanak az idősebbek. Jogosan, hiszen bár 18 évesen leszel nagykorú, amúgy még 21 éves korodig serdülsz.

Nálunk a fiúk még csak serdülni KEZDTEK 13 évesen. Erre most, érettségi után, a 18-20 éves srácaink többsége még azt se tudja, mit akar dolgozni vagy mi a célja a következő 5 évben. Pedig ők papíron felnőttek. Akkor szerinted ti, 13 évesen mik vagytok?

Kérlek, ne áltasd se magad, se a barátaidat azzal, hogy felnőttek vagytok, mert se agyilag, se biológialag nem vagytok azon a szinten. Ebben a korban gyakorlatilag még személyiségetek sincs, amit "el lehetne adni" a lányoknak.

Mondd meg a haverodnak, hogy pont amiatt nem sikerülnek a "randijai", mert a szervezete semmilyen szinten nem érett meg a dologra. Vagy ciki ezt bevallani, hogy még gyerekek vagytok?

2018. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Jóvanmá azóta ma megtabitottam randizni. Elmentek a csajával étterembe meg egyéb szr hejre de am nem 13 at akartam irni hanem 19 et csak elgépeltem
2018. júl. 20. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!