Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda fiúnak lehet barátnője?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Rengeteg lány mondta már, hogy kedves vagyok és aranyos, de a kinézetem miatt folyton csak elutasítanak.


Már mindenen változtattam, amin csak lehetett, de így sem jártam sikerrel. Divatosan öltözködöm, a frizurámat is megcsináltattam, ápolt vagyok...


A legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el.


Azt szeretném megkérdezni, hogy barátságból lehetséges kialakítani kapcsolatot?


Csak azért kérdem, mert a legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el....


Még nem barátkoztam egy lánnyal sem, de csak azért nem, mert én kapcsolatra vágyom és nem barátokra, mert abból már van elég, de kapcsolatom még soha sem volt...


22/F



2018. júl. 21. 19:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
Amikor a csajszi szt mondja váratok vagyunk az egyenlő azzal hogy nem szeretne tőled semmit. Ebben a helyzetben én egy egyszerű megoldást javaslok: add önmagad mert mást úgysem tudsz olyan jól alakítani. És bem kell siettetni semmit.
2018. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha valamit nagyon el akarsz érni akkor azt el fogod csak tenni kell érte. Legyél magabiztos. Találd meg azt a lányt aki nem tart rondának és akinek te vagy a legfontosabb.
2018. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nem lehet mert g$ci ronda vagy kys pls köszi <3
2022. márc. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!