Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nagyon fiúsan öltözködik/viselkedik?

Figyelt kérdés
Én nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, már 4 évesen is autókkal játszottam, ha meg barbibabát kaptam, szétkaptaaam a fejét. :D Azóta is kb mintha fiú lennék, gamelek, rapet hallgatok, és pitbullokat kergetek. A lábam szőrös, nem borotválom, mert nekem ez így TÖKÉLETES. Csak így tetszem magamnak valamilyen szinten, egyáltalán nem sminkelek, festék nem ér a bőrömhöz, ha meg igen, akkor az azért van, mert segítek faházat festeni, és összekenem magam. De mint írtam, egyáltalán nem mázolom magamat, mivel hulla nem vagyok, bőröm normális, így értelmetlen lenne az egész story. Ruháim egyáltalán nem rám cuppanós izék, lazán öltözöm, és egy női ruhám sincsen, max a bugyim az, de az is csak az a szélesebb fajta, a kényelem miatt. Bikinit fel nem veszek, inkább ruhástul fürdök, ha fürdök, férfi fürdőnadrágban és normális pólóban teszem azt. Ha már így körül írtam magam, érdekelne, hogy ez mennyire zavarja a fiúkat/férfiakat, mert fogalmam sincs hogyan tekintenek rám, mert szó nélkül leráznak a társkeresőkön, élőbe meg rám se néznek.
2018. júl. 24. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező fordítsd meg a kérdést...te járnál olyan fiúval aki borotválja mindenét, babákkal játszott,irtózna akármilyen munkától, amitől tönkremegy a haja amivel 1 órát szórakozott, női ruhákat hord és fecskében fürdik?
2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Adom az utolsó válaszírót XD
2018. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es. Igen.
2018. júl. 24. 22:14
 14/15 anonim ***** válasza:
11és, engem pl nem zavarna
2018. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Sajnos szomorú hír, de te bizony egy női testben született pasi vagy, ne csodálkozz ha az összes leszbi fel akar majd szedni. Amúgy ez sok pasinak bejöhet ha jól néz ki a lány, az olyan vagány dolog, de sokat fognak szenvedni velük mert nem kapják meg azt amit egy nőtől elvárnak, az ilyen nő mindig a saját önző kis útját fogja járni, sokszor egyedül...
2020. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!