Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora az esélye hogy találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy találok gamer lányt, vagy legalább olyat aki elfogadja hogy én erősen az vagyok?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat hogy ,,inkább menj ki a szabadba te büdös kocka" meg hasonlók, aki ilyet ír az nem ismer.

2018. aug. 18. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2018. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A gamerkedés is egy hobbi, mint az összes többi. A csajok szeretik ha van, a férfinak. Ugyan annyi az esélyed, mintha mondjuk horgásznál...
2018. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Facebook (gamer) csoportokat mellesleg nézted?
2018. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha napi 10 órát ülsz a gép előtt akkor csak a gamer csajok maradtnak neked akik nem úgy néznek ki mint ahogy az sokan elképzelik.Viszont ha csak napi 3 órát akkor azt ugyanolyan hobbinak tekintik mint mondjuk a focit
2018. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
64%

Én gamer lány vagyok :)


18/l

2018. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szinte 0, mert százszor annyi kocka fiú van, mint lány.
2018. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha nem vagy rusnya mint egy barlangi troll rengeteg lány tolerálná, persze ha foglalkoznál velük is, ha meg meg is barlangi troll vagy akkor se lehetetlen, csak nehezebb
2018. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Uh máris mennyi válasz..köszi az eddigi válaszokat! Amúgy természetesen fordítanék rá is időt bőven, és nem, nem vagyok egy ronda barlangi troll :P
2018. aug. 18. 21:14
 9/16 anonim ***** válasza:
A barátnőm játszik és ő ott ismerkedett meg jelenlegi barátjával, fél éve együtt vannak. A legelső barátját is onnan ismerte. Apa is játszik, szerinte meglepően sok nő van a játékosok közt. Mivel apa reggeltől estig játszik, ha bármi szabad ideje van és másfél órába telik mire kirobbantom egy egyszerű sétára, beszélgetésre vagy bevásárlásra, ezért nekem személy szerint nagyon elegem van a jatékból es rögtön menekülnék, ha valakiről ismerkedés közben kiderülne, hogy erősen játszik. Viszont ez én vagyok, a saját negatív tapasztalataimmal.
2018. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy így ha minősegi időt akarok tölteni az édesapámmal, akkor remenykednem kell, hogy nem támadják meg. Mert az nem lehetséges, hogy ő elveszítsen egy várost. Ha elmennénknkirandulni, akkor ő arra a napra szabadságot vesz ki a jázékból, igen ilyet is lehet. Arról nem beszélve, hogy nem igazán mozog, ezért már olyan súly tartományban van, amikor nem igazán tudnám egyedül megmozgatni, szerintem legalább 3 ember kéne hozzá, ha valami baja lenne. Az éjszaka közepén megébred, mert megtámadták a varosát. Egész éjszakát végig játsza utána meg kiesik egy nap és elmegy az egész hétvége. És meg vannak kötve a kezeim teljesen beszippantotta ez a világ.Neki ez a kikapcsolódás, hobby. Netes barátai vannak, rendesek való világbeliek nem igazán. Ha szóba hoznám a témát rögtön aggresszíven reagál. Az ő elmondása szerint nem függő... Az előző válaszoló vagyok, szóval nekem ilyen tapasztalatom van a gépezéssel..... Ahogyan írtam is bőven van ellenpélda és ez működhet is, de van olyan is aki ennyire belemerül a játék világába.
2018. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!