Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti alacsony lányok hol kereste...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti alacsony lányok hol kerestek párt? És milyen magas pasit kerestek?

Figyelt kérdés

Én alacsonyabbnak mondható fiú vagyok és a környezetemben nem találok olyan lányt se aki legalább velem egymagas lenne, nem, hogy alacsonyabb. (Számomra tabu, hogy a lány magasabb legyen)

Sokat utazok tömegközlekedéssel mivel BP-i vagyok (ami elvileg a legnépesebb területe Magyarországnak és itt se találok senkit na az már vicc :D ) Jó találok de ők fiatalabbak nálam és azért alacsonyabbak mire ők is "felnőttek" lesznek úgy is túlnőnének rajtam :D

Szóval ti alacsony helyi lányok merre vagytok? Hol keresitek a kapcsolatot? És mivel ti nem vagytok olyan magasak ti egymagas pasit kerestek? vagy kicsit magasabbat? esetleg sokkal magasabbat?


18/F



2018. aug. 24. 17:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
Alacsony vagyok nagyon,éppen ezért inkább olyan fiút keresek magam mellé,aki vagy velem egymagasságú,vagy pedig egy kicsit magasabb,de nem annyira mint egy oszlop :))
2018. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!