Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit csináltok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csináltok ha rátok írna egy ismeretlen fiú? (TÖBB LENT) 17/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok.

Nos: Több mint egy hónappal ezelőtt bejelöltem egy ismeretlen lányt Facebookon mert nagyon meg tetszett. Vissza is jelölt. A lányról tudni kell, hogy 16 éves és szerintem még nem volt senkije a képek és profil alapján.

És az lenne a kérdésem, hogy egy idegen fiú pl rád írna : Szia! Hogy vagy mizu? Nem lenne nektek furcsa lányok? Nyilván baratkozás szempontjából lenne ez mert tetszik.

Abszolút nem ismerem a lányt meg ő se engem.


És meddig huzzam a beszélgetést. Ne írjam meg neki pár mondat után, hogy miért írtam rá?


Még amit magamról tudni kell, hogy nem volt soha kapcsolatom és már nagyon szeretnék egyet. Tapasztaltam többször is más lány véleménye szerint, hogy jó fejnek tűnök és helyes vagyok.


Köszönöm hogy végig olvastad és a segítséget is előre köszi!😊😉


2018. aug. 27. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

nem jó interneten ismerkedni, attól hogy láttad a képek alapján nem biztos h a valóságba is úgy néz ki.

Én nem válaszolok idegeneknek facebookon meg ilyen ténylegesen közösségi médiákon, mert nem ismerem az illetőt.

Élőbe sokkal jobb, hidd el:)

2018. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha csak ilyen sablon duma jut eszedbe akkor bele se kezdj. Ilyen sablonokra még azoknak se válaszolok akit jobban ismerek. Találj ki valami eredetit amivel felkelted az térdelődését....
2018. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne fura hajrá!
2018. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én alapból nem jelölök vissza ismeretlent, de ha ő visszajelölt, akkor nyilván szimpi vagy neki. Viszont ha írsz neki egy "Szia, mizu?"-t, azzal azt a kevés szimpátiát is elűzöd. Szóval találj ki valami kreatívat
2018. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én így indítottam az exemnél és hát bevallik bármi ha tetszel neki, szimpi vagy. Csak beszélgetni tudjál :)
2018. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!