Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet értelmes és normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes és normális lányokkal ismerkedni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Amikor járkálok az utcákon mindig csak ilyen agyonsminkelt divatmegszállott lányokat látok pávákkal járkálni. Hol vannak az értelmes, intelligens lányok? 16/f vagyok és ott körül is keresnék. (Egyébként tisztelet a kivételnek)

2018. szept. 1. 15:08
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
62%
A Csokonait inkább hagyd. Tele van egoistákkal.😀 19/l
2018. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9-es: takarodj tahókám haza, kilóg a szádból a gémeskút!
2018. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
12-es fáj az igazság?
2018. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
Ezt én és minden normális debreceni lány sértőnek találja és ilyen felfogású emberrel nem is akarunk együtt lenni. Ha bunkó vagy velünk, akkor ne csodálkozz, ha nem találsz normális lányt.
2018. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
14-es lehet, hogy sértő, ez az én véleményem, mivel ott normalisat nem is lehet találni, nem is keresek...
2018. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%
14-es vagyok. Az már a te hibád,hogy nem akarsz találni,nagyon sok normális debreceni lány van,itt élek születésem óta, szóval tudom, nagyon meg vagy kötve ahhoz, hogy Debrecen=pávák és bunkó lányok. De azért remélem, hogy nem futunk össze, nincs szükségem ilyen felfogású fiúkra.🙂
2018. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez a suttyó beszabadult valahonnan, aztán senki nem vevő a bugris stílusára, és ezért magába fordult a szerencsétlen, azért békétlenkedik...
2018. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
16-os rettegek már, hogy nem fogok neked kelleni, most mi lesz? Azt, hogy nincs szükséged rám, azt én látatlanban tudom, sok újat nem mondasz. Amúgy persze vannak kivételek nyilván, mint a ciganyok között is van jó ember, csak az ember hajlamos általánosítani, nekem rossz tapasztalataim vannak a debreceniekkel kapcsolatban, ennyi az egész.
2018. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
18-as,akkor minek írtad ki a kérdést, ha nem is akarsz ismerkedni NORMÁLIS lányokkal?
2018. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19-es nem én írtam ki a kérdést, és ki ne akarna ismerkedni normális lányokkal? Csak az az igazság, hogy egyrészt kevés van, másrészt nem én leszek a befutó joggal :D
2018. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!