Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan is kell valójában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is kell valójában meghódítani egy lányt? Hogyan érjem el hogy akarjon engem/belém szeressen?

Figyelt kérdés
Interneten nagyon sokk cikkben azt olvastam, hogy ha mondjuk fizikai jelekkel a tudtodra adja, pl.: Flörtöltök, akkor kialakul egyfajta baráti beszélgetés, viszont el kell érni hogy hiányozz neki, pl.: nem írsz neki pár napig, vagy éppen más dolgod van, mindezt persze kulturáltan. Ennek van valamilyen valóság alapja?

2018. szept. 17. 17:21
 1/8 anonim válasza:
Igen, a húzd meg-ereszd meg játék működni szokott. Szemezés, finom, "véletlen" érintések.
2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. szept. 17. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy az egyenes mindig jobb. Ez az érd el, hogy hiányozz neki duma... nekem nem jön be. Inkább legyél egyenes és hívd el valahova egy kávéra.
2018. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Magamból kiindulva szerintem ez nem jó taktika,jobb ha elmonsod neki kerek perec,mert én az ilyen mkatt falra mászok. :D

szóval ja, valld be homeboy.

2018. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Előttem lévőkkel vagyok.

Ha ezt csinálod, akkor a lányok csak el fognak bizonytalanodni.

Legyél egyenes vele, ne húzd az időt

2018. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha úriember módjára viselkednél?

Kinyitod az ajtót neki, hellyel kínálod, udvarolsz, bókolsz, és megfigyeled mi az ami fontos neki, és minél többször keresed a kegyeit.

Egyszerűen férfi vagy! Nálam működik!

F/60

2018. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még csak egyszer találkoztunk élőben. Nagyon korainak érzem hogy kiöntsem neki a lelkem.
2018. szept. 18. 10:33
 8/8 anonim válasza:

Nem is kell kiönteni a leked még vagy bármi ilyesmi. Cdak egyszerűen ne próbálj meg játszani vele, hogy egyszer ilyen vagy egyszer olyan.


Ne rejtsd el az érzéseid

2018. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!