Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK és persze fiúk vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK és persze fiúk véleménye és tanácsa is érdekel! Miért mem tudok a mai világban normális hozzáállású lányt találni?

Figyelt kérdés
A fő problémám az az ,hogy: tök őszinte leszek most. Egyáltalán nem egozom ,mindig visszafogott vagyok, és nem kérkedek a hirmevemmel, de mindig valahogy kiderül és midnne lány azért akar engem. Hátsó szándékból ,hogy rajtam keresztül hírnevet szerezzen és pénzes legyen. Mindig mikor megismerkedem valakivel , először zárt előttem és amint jobban megnézi facen mondjuk hogy ki vagyok rögtön rámmászik. Szóval. Az lenne a kérdésem, hogy miért csinálják ezt a lányok? Miért jó ez az ál dolog? Nem lenne jobb egy olyannal lenni akinek nem csak a pénze vagy a hirneve kell ,hanem a személyisége, kinézete stb? Egyáltalán hogyan találhstnák olyan partnert aki nem az általam szerzett előnyökre hajt? 17/F . Mégegy kis kiegészítés a rosszindulatú kommentek csökkentéséért: fáradt vagyok, egész nap dolgoztam ,nem tudok már helyesem írni bocsánat. Illetve nyilván fölmerül midnnekiben a kérdés hogy egy híres valaki miért gyakori sz..ozik? Hát azért mert kíváncsi vagyok mit modnanak az emberek ugy hogy nem tudják ki vagyok. Illetve még annyit hogy láttam van több hasonló kérdés is. Az enyém nem kamu, és ez az első kérdés amit kiirok a többi hasonlot NEM én írtam.

2018. okt. 4. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
A mai lányok általában nem saját maguk szeretnének sikereket elérni az életben, hanem kifogni egy pénzes pasit, aki majd eltartja őket. Persze itt is tisztelet a kivételnek. Én például kifejezetten nem szeretném, ha majd a barátom miatt lennék híres. Én a saját ambicíóim és sikereim miatt szeretnék híres lenni. Tudod szerintem az becsülendő, hogy nem a kikent kifent lányokat prefelálod. De az én korosztályom általában pénz hajhász és ezt nehéz kikerülni, de tudom, hogyha jól körbe nézel és kitartóan keressel, akkor biztos lesz olyan lány, aki nem a pénz és a hírnév miatt lesz veled. Ha bármiben tudok még segíteni bátran írj privátba. 16/L
2018. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25 évesen házasodtam meg. Joggal mondhatom, hogy kb 10 éven keresztül kutattam, hogy végre egy normális lányt találjak. A feleségem volt az első és azóta is az utolsó akit el tudok képzelni ebben a szerepben. Nagyon nehéz.
2018. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

jajaja, megint megjött a világsztár tennisz játékosunk xDD


Ember annyira gáz már amit itt művelsz, hogy fáj. Rendszeresen szoktunk a kérdéseiden meg a privát üzeneteiden röhögni

2018. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én személy szerint teszek rá, hogy híres-e egy srác , vagy nem. Ha szeret, és én is szeretem őt, nem lehet ez probléma. És nem arra vannak a pasik, hogy eltartsanak, meg pénzezzenek, úgyhogy nem "kéregetnék" tőle még akkor sem, ha híres és sok pénze lenne.
2018. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Itt több probléma is felmerül.

Rengeteg a "normális", nem pénzéhes lány, de tudnod kell, hogy a legtöbb ember rossz véleménnyel van a gazdaságilag felettük álló személyekről. Nem feltétlenül irigység az oka, lehet ez bármilyen, akár tudatalatti hatás is, egy apró gondolat, mint pl. "Ő biztosan tele van nőkkel, nem lehet valami megbízható, meg miért épp engem akarna?". Én fiú vagyok, átlag alatti gazdasági háttérrel, és akármennyire adnék esélyt bárkinek, nagyon kellemetlenül érezném magam nálam jómódúbb lánnyal.

2018. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megkaptad a választ, meg szerintem tudod, hogy miért van ez... Ha akarsz dumálni velem, írhatsz, de nyugi, nem fogom megkérdezni ki vagy, még képet sem kell küldened, a személyiséged érdekel. :)
2018. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem akarom azt mondani, hogy mindenki "pénzéhes", de még az ellenpéldák sem képesek kikapcsolni a körülményeket. Volt itt nem egyszer olyan kérdés, hogy "melyik fiú a helyesebb, pontozzátok külsőre". És akkor az ember kíváncsiságból belenéz a képekbe, beleolvas a válaszokba, és ilyeneket olvas, hogy hogy tudnám már eldönteni ha egyszer:


"nem is tudom, kicsodák"

"nem is tudom a nevét" - az minek?

"nem tudom, melyiknek van több diplomája" - mért nem egyenesen a fizetését kérded?

"nem tudom, szüleiknél laknak-e még" - kéne már a megálmodott fészek, mi?

"nem tudom, milyen ember" - attól még lehet jóképű vagy ronda

"így ezt nem lehet eldönteni, mert nem ismerjük a hátterüket"


... és a szavazás egyszerűen lefagyott, nem tudtak mit kezdeni magában az arcokkal. Miközben a feladat pusztán annyi lett volna, hogy megállapítsák, KÜLSŐRE, darabra, pofára tetszik-e egyáltalán valamelyik, nem az, hogy a hátterükben kutakodjanak, mivel szó se volt leánykérésről. Ezek után próbálja valaki azt mondani, hogy nem súlyosan befolyásoló tényező a háttér megismerése.

2018. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Kattoryory ***** válasza:
94%

Szerintem nem önmagában a sok pénz a vonzó, hanem a sok pénz megszerzése mögött lévő férfias tulajdonságok (okos, ambíciózus, jól tudja hasznosítani a képességeit, stb...) Engem emiatt vonz jobban egy gazdagabb férfi, de ha úgy gazdag h megörökölte, vagy buta celeb, akkor már abszolút nem vonz. Tehát nem azért tetszik mert el akarom magam tartatni vagy villogni akarok vele, hanem mert sokszor férfiasabb.

Főleg h aki szegény, azon meg sokszor tapasztalom h állandóan panaszkodik, annyi a véleménye kb h aki gazdag biztos csaló meg ő szegény szerencsétlen nem kell a nőknek..

Tehát nem (csak) maga a pénz ami miatt szerintem sokan vonzódnak hozzád, hanem tulajdonságok amik együtt járnak ezzel

2018. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Elég volt a felét olvasni és tudtam mi a baj. Figyelj, mondom az én helyzetem. Én évek óta az iskola miatt főleg nem beszélek senkivel, mert tudom hogy minden ember csalódás volt és az is lesz. E-miatt már legalább 8 éve egyedül vagyok, barátok és főleg barátnő nélkül. 1-2 éve rámjött ez a dolog, hogy depressziós vagyok, az életkedvemen/vagdosáson biztos javítana egy barátnő aki szeret meg olyan depressziós meg ilyenek mint én DE. És most jön a de.. A depressziós emberek és akik az ilyen ribik/páwa majmok miatt lenézik magukat, ők még az interneten sem aktívak, így duplán esélytelen hogy valaha szeressen valaki. Sajnos ez van, a normális lányok Túlságosan lenézik magukat, mert a ribik kapnak minden jót akiknek mindenük kint van, és hát ja, szerintem ezt nem kell ragozni tovább.. A lényeg az, ne add fel, csinálj másik facebook profilt stb és ha "hírneved" van akkor ne hagyd hogy megtudják VAGY szerencsésebb ha eleve nem is ismernek. Ne a külső miatt vagy azért mert elértél valamit szeressenek, hanem azért aki vagy.

(17F nem mint ha ez megint számítanak valamit.)

Gl

2018. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Gondolom milyen hírneved lehet 17 évesen, ilyen helyesírással. xD


Egy felszínes fb celebnek tűnsz (pontosabban aki annak hiszi magát). Nem tudom a sok lájk meg ismerős mióta hírnév, de oké...


Szerintem ebből már tudod azt is, miért az alját vonzod. :-)

2018. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!