Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK és persze fiúk vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK és persze fiúk véleménye és tanácsa is érdekel! Miért mem tudok a mai világban normális hozzáállású lányt találni?

Figyelt kérdés
A fő problémám az az ,hogy: tök őszinte leszek most. Egyáltalán nem egozom ,mindig visszafogott vagyok, és nem kérkedek a hirmevemmel, de mindig valahogy kiderül és midnne lány azért akar engem. Hátsó szándékból ,hogy rajtam keresztül hírnevet szerezzen és pénzes legyen. Mindig mikor megismerkedem valakivel , először zárt előttem és amint jobban megnézi facen mondjuk hogy ki vagyok rögtön rámmászik. Szóval. Az lenne a kérdésem, hogy miért csinálják ezt a lányok? Miért jó ez az ál dolog? Nem lenne jobb egy olyannal lenni akinek nem csak a pénze vagy a hirneve kell ,hanem a személyisége, kinézete stb? Egyáltalán hogyan találhstnák olyan partnert aki nem az általam szerzett előnyökre hajt? 17/F . Mégegy kis kiegészítés a rosszindulatú kommentek csökkentéséért: fáradt vagyok, egész nap dolgoztam ,nem tudok már helyesem írni bocsánat. Illetve nyilván fölmerül midnnekiben a kérdés hogy egy híres valaki miért gyakori sz..ozik? Hát azért mert kíváncsi vagyok mit modnanak az emberek ugy hogy nem tudják ki vagyok. Illetve még annyit hogy láttam van több hasonló kérdés is. Az enyém nem kamu, és ez az első kérdés amit kiirok a többi hasonlot NEM én írtam.

2018. okt. 4. 19:12
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Mostanában valahogy a társadalmi elvárások hatására (is) viselkednek így a lányok, persze tisztelet a kivételnek. Ami azt illeti, nagyon sz*r lehet így élni, hogy tudod, hogy nem te kellesz nekik, hanem csak a hírneved. De ne add fel, egyszer úgyis találni fogsz magadnak valakit, aki magadért szeret, és te kellesz neki, nem pedig a pénzed. Elszomorítónak tartom, hogy a mai világ egyre inkább pénzközpontú. És a legfontosabb dolgokat (egészség, szeretet, család, szerelem) meg sem tudod pénzért venni.

Ne add fel, egyszer megtalálod az igazit!


Sok sikert: 16/L

2018. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!