Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vencsi8 kérdése:

Most akkor mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton volt a szalagavatónk és utána az évfolyam tartott egy bulit (kibéreltünk helyet stb..) Az egyik osztálytársam elhozta az unokatesóját akivel az este folyamán egészen jóba lettünk (bár már korábban is ismertük egymást) táncoltunk meg amikor indultam haza megöleltem. Aztán másnap ráírtam hogy na mizu vele, jol van e az esti buli után. Azután egésznap beszélgettünk. Este az osztálytársam kirakott róla egy vicces képet én pedig poénosan megjegyeztem hogy milyen jo kep ő pedig vissza írta nevető smiley-val hogy jajj ne már ezután kérdeztem hogy de miért tök aranyos. Ezt már meg sem nézte. Gondoltam hogy oldjam a feszültséget küldök egy vicces zenét neki de erre sem reagált. Másnap szárnyra kapott egy pletyka egy osztálytársamról, hogy miket csinált szombaton a bulin gondoltam megkérdezem mi az igaz mert ő még akkor ott volt de ezt sem nézi meg. viszont ma van a szülinapja és felköszöntöttem az adatlapján amire pirulós smileyt írt. Nem tudom mit tehetnék hogy az üzeneteimre is válaszoljon.

2018. okt. 16. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha őt nem érdekled annyira, hogy visszaírjon, nem ő az igazi. Lesz jobb.
2018. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért kicsit sajnálom hogy nem lett belőle több
2018. okt. 16. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetes, de ez ellen nem tehetsz. Majd lesz mással. Arra is vigyázz, hogyha véletlenül 2 hét múlva ír, hogy "jaj bocsánat elfelejtettem visszaírni", ne ugorj egyből az ölébe (nem bántásként, de sokszor előfordult már másokkal). :D
2018. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!