Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a visszautasítástól....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a visszautasítástól. Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiknek a nélkül nem tudok meg lenni. Szakított a barátjával, támaszt nyújtottam neki és szeretném ha tudná, hogy sokat jelent nekem társasága. Azt se nagyon tudom, hogy kéne megtenném az első lépéseket. Vele vagyok viszonylag sokat, hazakísérem eljárok vele bulizni stb. de félek attól ha kezdeményezek, visszautasít. Nem olyan fajta lélekállapotú ember vagyok, aki túlteszi magát a csalódáson. Tudom, sokan mondták, hogy próbáljam meg, mert csak megbánom, de nem bírnám ki, ha nem menne bele, utána meg nem beszélnénk.
2018. okt. 19. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elhívni őt valahova, ahol kettesben tudtok lenni. Ha azt látod rajta, hogy jól érzi magát veled, akkor szerintem megéri kockáztatnod.
2018. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Talán azt is megpróbálhatnád, hogy mikor kettesben vagytok, meg fogod a kezét, vagy finoman hozzá érsz a vállához, esetleg átkarolni. Ha ott marad, vagy viszonozza, azt jelenti, hogy kedvel. Ha hidegen reagál a vagy arrébb lép, akkor nem szeretne szorosabb kapcsolatot
2018. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!