Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk titeket nagyon zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy csinos magas sportos lány vagyok. A hirtelen növekedéstől a fenekemen striák keletkeztek. Tinédzserként somindennel próbáltam eltüntettni de nem ment. Mostanság ha ramdira megyek,vagy strandra fiú ismerősökkel kicsit félek hogy mit gondolnak erről. Hallottam hogy sokakat nagyon zavar. 19lány

2018. okt. 28. 10:02
1 2
 11/16 $$$$$ ***** válasza:
Dehogy , szerintem ez hülyeseg... Semmi baj sincs azzal ha egy lány kicsit hiusibb az átlagnál. Nekem még tetszik is. Szerintem inkább legyen egy lányon egy kevés felesleg minthogy nagyon sovány legyen... Szerintem egyáltalan nem gond ha nem nagyon feszes hanem van rajta egy kis felesleg...
2018. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia,szerintem nem értetted meg a kérdést😅nem vagyok husisabb inkább sportos vékony,nem ez a problémám
2018. okt. 28. 13:58
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor se foglalkozz ezzel, ha nem akarod hogy a külsőd miatt szeressenek akkor ne érdekeljen.
2018. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én mondok ennél nekebb dúrvábbat, mivel hajlamos vagy a striára és ha terhes leszel lehet a hasadnál is kireped a bőr...

de akkor is mi van?? semmi... aki szeret az nem fog vele foglalkozni, mivel nem a külsődet szereti, hanem téged

aki ilyen felszínes az meg neked tesz szívességet...

2018. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Így van 14-es erről beszélek :)
2018. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 $$$$$ ***** válasza:
Akkor se kell foglalkozni a striákkal szerintem... Aki normális nem az alapján fog megitélni...
2018. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!