Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok esélyt, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt, ha egy fiú leszólítana tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 18:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%
Velem történt már ilyen, szimpatikus volt, és be is öltem vele inni egy üdítőt. Világos nappal, nyilvános helyre. Aztán beszélgetés közben már annyira nem jött be. Visszakísért a megállóig, azóta sem láttam.
2018. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem semmi értelme odamenni senkihez. Oké, én mondom aki külső alapján itéli el azt akinek kint vannak a testrésze, azoktol undorodok. De lehet ha van egy helyes lány és odamész, akkor lehet hogy amúgy tök bunkó.. Speciál az én depressziós kis lelkem nem viselne el egy visszautasítást :D Még interneten se merek ismerkedni szinte.. De leszólítani valakit hülyeség, főleg egyből el is menni vele, ne legyetek felelőtlenek lányok.

17F

2018. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
35%
#11: Épp ezért nincs semmi értelme, ráadásul könnyen kapható viselkedés ez egy lánytól.
2018. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

N

2018. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
14%
Sokaig ugy alltam hozza es meg most is hogy ha szimpatikus es nem kuldozget elrabollak vibesokat akkor miert ne de miutan mar volt ilyen es tudom hogy mennyire nem tudok igy ismerkedni ezert ketelkedem.
2018. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Vida Roland válasza:
75%
Sziasztok. Szerintem az a baj jelenleg, hogy az ismerkedés nagyon az internetre korlátozódik es ott van az a tanítás, hogy félj az idegenektől. Ha csak azzal a pár ismerősöddel kavarsz, akiket ismersz közvetve vajon hogy találod meg a lelki társadat, akivel egymasnak teremtettek titeket? En azt mondom ha érzed mélyen a szimpátiát akkor ne vedd el magadtol a lehetőséget hisz lehet elküldöd az egyetlen embert akit pont nem kellene. Valahogy meg kell talaljatok egymást. :) szép napot!!
2018. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, én is valahogy így gondolom, hogy ez egy tisztességes forma, szemtől szembe el lehet mondani, hogy mit szeretnénk, és erre ugyanígy kapunk reakciót. Én nem sok embert láttam eddig olyan nagyon nyitottnak erre, de örülök, hogy azért még vannak, akik nem riadnak meg ettől, látnak benne lehetőséget. Akik ettől nagyon elzárkóznak, azokat viszont nem értem, értelmes érv itt még nem hangzott el, mert nem gondolnám, hogy ez felelőtlenség lenne, vagy hogy az alacsony esélyre ne lehetne építeni, és remélni.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek a sok hasznos választ, ha valakinek van még véleménye, az írjon! :)

2018. okt. 31. 13:14
 18/42 Röcsögei Péter ***** válasza:
61%
Én annyi megszégyenítést kaptam már közönség előtt, hogy többé nem szólítok meg senkit. Igen, dagadt disznó vagyok, és nem 100 ezer forintos nike volt rajtam, de egy egyszerű bocs, de nem vagy az esetem is elég lett volna. A nézz már tükörbe, és gondold át még egyszer, meg a kínodban már bárkire rámásznál itt a buszon is, meg álmodik a nyomor és hasonló visszaszólásokból egy életre elegem lett. Nem élhetek lúzerként, inkább egyedül akarok lenni. Jártam iskolába, van normális munkám, 10 évre tartalékom, ezzel benne vagyok a 27%-ban, aki biztos nem hal éhen váratlan kiadástól, és soha nem vesz fel hitelt, mindig van hol laknia. Úgy érzem, nem érdemlem meg a lenézést minimum ezért. Majd jelez a lány, akinek kellek, vagy ha régimódi, akkor vágyakozzon magában, nem érdekel. Én is ember vagyok, b-sszátok meg! 38F
2018. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
91%
Attól is függ, hogy hogyan néz ki, de én adnék neki esélyt!
2018. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ha szimpatikus nekem és kedvesnek tűnik
2018. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!