Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok esélyt, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt, ha egy fiú leszólítana tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 18:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem vagyok lány, de már szólítottak le tömegközlekedési eszközön. Én felmutattam a bérletemet és kész. :) Viccet félretéve, ha bejön és normálisnak találod, akkor simán adhatsz neki esélyt. Legalább nem tök ismeretlenül írt rád Facebook-on, hogy beléd van zúgva. :)
2019. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
87%

Háát, nekem elég fura

Ha látásból ismer csak, akkor az azt jelenti, hogy a külsőm jött be neki, nem a személyiségem. De lehet ilyen külső megfog a belső megtart alapon is gondolkodni, de az biztos hogy meglepődnék:DD

2019. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
87%
Hát először én biztos megörülnék. De egyáltalán nem tudom, hogy kapna-e esélyt. Sajnos én külső alapján már alkotok egy véleményt, nem mindig túl jót, utána azt nehezen engedem el, vannak fenntartásaim az illetővel szemben. A másik, hogy nem ismerem és szintén bennem lenne a félsz, nyilván akkor másabb a helyzet ha ismerős ismerőse, vagy sokszor látom, hogy egy vonalon utazunk. De ha kedves, nem tolakodó, illedelmes és kb velem egy idős akkor miért ne (aztán előbe lehet máris nincs bátorságom hozzá)
2019. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
46%

Ha szimpatikusnak találom és nagyjából velem egykorú, miért is ne? Lehet hogy jól sül el 😊

16/L

2019. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ha szimpatikus és kedves.
2019. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
43%
Nem mert fiú vagyok
2019. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
93%

17 éves fiúként írom, hogy én keresem azokat a lehetőségeket amikor odamehetek ahhoz aki megtetszik, mert ha már rám mosolyog, vagy beszélgetünk egy jót, akkor csodássá tette a napom :D És remélhetőleg én is az övét

:D

2019. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
35%
Én nagyon ritkán látok szép lányt tömegközlekedésen....mindenhol csak a leprás zombik vannak.
2019. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
93%

Fiú vagyok, de azért elmesélem.


Valamelyik nap is a buszon egy helyes lány (oké, külföldi turista volt) útbaigazítást kért - először nem tőlem, mert nem közvetlen mellette álltam- aztán mikor leszállt mert mondták neki, hogy a másik irányba kell mennie, és én is leszálltam, akkor odamentem hozzá és mondtam neki, hogy ha siet, akkor ne busszal menjen vissza, hanem szálljon át vonatra és hamarabb odaér vagy fél órával. Még beszéltünk pár szót, aztán mindenki ment a dolgára.

Szóval nem minden pasi olyan, hogy csak ledönteni akarja a csinos lányokat amúgy ismeretlenül...

De igazat adok azoknak, akik a kihívó öltözködést felróják a lányoknak és ezért cserébe jogosnak érzik, hogy leszólíthatják őket.

2019. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ha nincs párom, és normális az illető akkor igen.
2019. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!