Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti adnátok esélyt, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti adnátok esélyt, ha egy fiú leszólítana tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 18:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
25%

#4

egy 18 évest miért szólítana le egy pedofil?

2018. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%
Haaaa szimpiii akkor jaaaaa
2018. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
91%

Mivel az átlaghoz képest viszonylag sok idegen szól hozzám naponta utcán/tömegközlekedésen, és nem éppen kedves szándékkal, ezért megkérdőjelezném..

De ha úgy észlelném, hogy nincsenek rossz szándékai, vagy nem nyomulós, természetesen nem küldeném el. c:

2018. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
60%

Fiú vagyok, ahhoz képest, hogy mennyien mondjátok, hogy igen adnátok, a valóságban tuti, hogy nem lenne így. Nem fejtem ki miért mert már valaki megtette helyettem.


[link]

2018. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
35%

En nagyon megijednek es otthagynam a sracot.

Ha jokepu,akkor csak mosolyogva elkoszonnek :)

2018. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
94%
Persze, mert ha nem jóképű akkor le van szarva milyen belül :D átlag gondolkodás ;) :(
2018. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%

#26

Nem tagadom,hulye liba vagyok.

Egyebkent meg jobban atgondolva,barki szolitana le megijednek kicsit,de kedves lennek...

2018. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
35%
Te dolgod.. Amúgy is NAGYON ritka már a normális lány a páwáknak meg az kell... Szóval mndegy :(
2018. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
91%
#27: A hülye libak nem kellenek nekünk párkapcsolatra 😊
2018. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
6%
28-vagyok)) Igy van utolsó. A kr*ák ribik maradjanak csak a páéwa görcsöknek akiknek kellenek, nekem igazi lány kell aki szeret és kitart mellettem akármi van! Nem köpedékek akik hetente cserélgetnek.. A tökéletes lány nekem olyan lenne akinek én vagyok az első (már kapcsolat szintre értve is) és tényleg szeret, kitart mellettem nem lecserél jobbra meg írogat flörtöl ezzel azzal.,. Az olyan inkább nem is kell, akkor inkább tényleg végzek magammal ha nem találok hamarosan ilyen lányt.. Eleve is rossz életem van, had ne menjek bele az egész életembe, de ha még egy normális szerető lányt se lehet találni akkor nekem inkább ez az egész élet dologra nins is szükségem..
2018. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!