Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez velem? Srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem? Srácok, csajok tapasztalat vagy vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval. 17 éves vagyok (lány) nem vagyok ronda se világszépe, se dagadt se vékony, szóval a sráckeresésnek nem kéne problémát okoznia VISZONT

Nekem nagyon is okoz. Nem tudom, hogy azért mert nem vagyok magammal meg elégedve, vagy az én szívem máshoz húz.

Van egy srác aki tényleg már általános iskola óta tetszik, sőt szerelmes vagyok belé. (Bizonytalan vagyok de nem tudom őz egyszerűen elfelejteni ha akarom ha nem)

Szivesen intézkedtem volna már, abban, hogy "enyém lehessen" de messze lakik. (Én mo. ő london) és így ja.. jelenleg tervezem azt, hogy kiköltözöm Londonba lényegében miatta, de ne gondoljatok bolondnak, mert ígyis kint szeretném folytatni az életemet.


Na szóval. Próbálkoztam már srácoknál,akik iránt az érdeklődésemet elveszítem, amikor tudom, hogy ő is komolyan gondolja. És volt egy srác, akinél teljes egészében úgy voltam, hogy nem tehetem ezt vele, mert őt egyszerűen nekem találták ki. Minden megvolt benne ami nekem kellett, de mégsem tudtam hozzá így viszonyulni, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből a londoni srácot. Amikor találkoztam vele, mert visszajözz a városba látogatóba, akkor elképzeltem, milyen lenne ha együtt lennénk, mert sokkal jobban ment amikor velem volt, és olyan boldog életemben nem voltam még soha. Két kezemet össze tenném, ha együtt lehetnénk.

Sokszor sirtam már az egész helyzet miatt, hogy mi lehet velem.

Szóval, a srácoz akit nekem találtak ki, próbáltam megszeretni, úgy ahogy a londonit, és annak ellenére, hogy nem ment is erőltettem a szívem' hogy azért na, dobbanjon egyet, de semmi. Egyszerűen nincsen szerencsém a fiúknál. Sosem volt senkim és 17 évesen kicsit fusztrál. Igazán egy kapcsolatra sem érzem magam késznek ha másról van szó, teljesen elbizonytalanodom.

Szóval szerintetek, mit kéne csinálnom?

Mármint, mit kéne tennem meg hogyan, hogy megtudjak szeretni valakit?

Ha ezt nem tudjátok (vagy de),akkor is ezer örömmel várok egy sajátos véleményt+története ha van.

Trollkodó kommentek kíméljenek:/

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 4. 01:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

De gyökerek vagytok. :D

34%-os: Minek szólsz bele feleslegesen? Honnan tudod minek volt kint a kérdező? Lehet rokonoknál volt, akiktől simán tudhatja, hogy milyen London. Az arrogáns szövegekkel meg leállhatnál, mint a "mosogathatsz nekem" és egyebek, ha csak minimálisan is minőségi életet élnél, nem gyakorin böngésznéd a Tini Párkapcsolatok kategóriát és szólnál be tizenéveseknek. :"D


54%-os: Ha ennyire elmaradott, szexista logika alapján ítélkezel inkább maradj csendben. Teljesen mindegy melyik fél lép, a "férfinak kell lépnie" csak egy párszáz éves értelmetlen hozománya a keresztény kultúrának, amit csak nagyon kevés ember tartott be régen is meg most is, mivel semmi értelme nincs.

2018. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11es :D és igen teljesen igazad van, két hónapot töltöttem kint nyáron a nénikémnél és normálisan dolgoztam egy gyorsétterembe, amit a rokonom párja üzemeltet. MÉGHOZZÁ CROYDONBAN A 6. ZÓNÁBAN. Úgyhogy tudom milyen helyek vannak ott. Belvárosban meg kétszer ha voltam, úgyhogy aki itt világi értelmetlen és ostoba az te vagy kedves 9es, ugyanis azt se tudod miről pofázol, de azért pofázol.
2018. nov. 4. 17:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem tudsz másba szeretni mert már valakibe szerelmes vagy régóta. Szerintem ez az oka. :)
2018. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bogus20 ***** válasza:
62%

Az ilyen fajta szerelem az inkább rosszat tesz neked, értelme nem sok. Mint látod nem vezet boldogsághoz, így nem vagy nyitott más fiúkra, akik lehet hogy több figyelmet érdemelnének.. Én ha megnézem, hogy kik élnek körülöttem boldog párkapcsolatban, magamat is belevéve, alig van olyan akinek a kapcsolata ilyen "naaagy szenvedélyes szerelemmel" indult.. Sokkal tartósabb, boldogabb lesz egy kapcsolat, ha az ember az esze alapján választ. Persze nem baj, ha van egy kis szerelem is, de az úgyis elmúlik.. Tudom ma már lehet cikinek számít, de nekem 23 évesen volt az első komolyabb kapcsolatom. Az is ilyen fellángolással kezdődött, aztán nagyon gáz lett a vége.. de ha az elején képes lettem volna racionálisan gondolkodni, akkor bele se vágok, illetve max egy fél év után véget vetek neki. Azért hajkurássza mindenki ezt, mert a csapból is ez folyik, hogy szerelmesnek kell lenned, minden filmben, zenében, ott van ez a lila köd ami elhomályosítja az ember gondolkodását. Utólag meg majd bánod, hogy mennyi időt, energiát, gondolatot belefektettél valakibe akit mégsem kellett volna annyira isteníteni, mert ő is csak egy ember.


Itt egy youtube videó a témában, érdemes megnézni:


https://www.youtube.com/watch?v=HbagBeqClwo&t=1s

2018. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A kérdező nem fél senkitől hisz Chuck Norris tanitotta kungfuzni..
2018. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!