Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hiányzik egy kapcsolat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik egy kapcsolat. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok (tudom,hogy még fiatal vagyok,és ráérek ezzel foglalkozni) na de mégis annyira hiányzik az életemből egy fiú akit szerethetek,és ő is engem. Akivel megbízunk egymásban,mindent megtudunk beszélni stb. Úgy érzem nekem most jót tenne egy kapcsolat. Jó hatással lenne rám 😊 akárhányszor látok egy szép párt egyből rossz érzésem lesz,és azt gondolon nekem ilyenben sosem lesz részem. Őszintén már annak is örülnék ha fiú haverjaim lennének 😂 tudtok tanácsot adni,hogy mit csináljak? Próbáljam elfogadni,hogy nincs senkim? Az a baj,hogy az eddigi ismerkedéseim kudarcba fulladtak.😥 egy fiúnak sem kellek.😔

2018. okt. 8. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha erőlteted, nem lesz jobb. Várj türelmesen és idővel megtalálod azt, aki mellett boldog lehetsz.
2018. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom csak olyan rossz érzés,hogy mindenki körül ugrálnak a fiúk,csak nekem nincs senkim 😔
2018. okt. 8. 17:42
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is így vagyok csak fiúban... Annyi különbséggel hogy van akinek kellek, csak az meg nekem nem igazán kell többre mint haver/lánybarát😂. Úgyhogy elkezdtem mással foglalkozni, kondiba járok, olvasok, tanulok (na jó azt azért nem xDD)...otthmagadbol. hétvégeken, iskola nélküli hétköznapokban (itt gondolok a szünetre_pl nyári stb:.) sokkal de sokkal jobb. Egy picit jobban meg is tudtam nyilni és nem zavart ha elsétált mellettem egy szerelmes pár. Aztán a suli... Na ott mindenki jön a barátnőjével stb... Az elég szar egy helyzet. Ezért (hát nem mondom hogy sokkal jobb, de kicsit segített) hogy elkezdtem leírni az érzéseimet könyv formájában... Nem Napló szerűen, hanem rendes regény formalyaban. Nem mindenképpen az én szemszögéből...es egyébként tök jó, tök jó papírra vetni az érzéseket... Na de a suliban... Sajnos abban nem tudok segíteni hogy ott hogyan lesz teljesen jobb, hogy hogyan szerezz barátot... Ez majd jönni fog. Legalábbis nagyon remélem 😂😂 (a saját érdekében is hogy lesz olyan lány az életemben akinek én is kellek és ő is kell nekem😂)... Egyébként amíg nem találsz párt addig próbáld meg azt amit az előbb írtam. Foglald el magad mással, amikor rádión a rossz érzés, meg próbáld meg kiírni magadbol. Nem kell könyv, jó Napló is, vagy ha Petőfi veszett el benned akkor vers is xdd
2018. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 schwagy ***** válasza:
2018. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😂
2018. okt. 8. 20:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Várakozz
2018. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 schwagy ***** válasza:
btw, öltözz úgy mint Iggy, és akkor nem lesz nehéz felszedni pár srácot :D https://www.youtube.com/watch?v=qdsTUfDTEhQ
2018. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi,de ezt inkább kihagyom :P
2018. okt. 8. 21:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Hiába várakozol nem lesz semmi! Ez csak a betanult szöveg! Ha eddig nem vett észre senki ezután se nagyon fog! Személyes tapasztalat! :(
2018. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 ez nem igaz! én is el voltam keseredve, aztán akkor jött, amikor nem is számítottam rá. kérdező, nyugi, nem szabad erőltetni, tényleg akkor jön, mikor a legkevésbé számítasz rá!:))
2018. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!